Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Emigratiewijzer.


 

Gillissen, Peter, Bicskey, Gisela - Wonen en kopen in Hongarije / alles over wonen en onroerend goed in Hongarije

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Gillissen, Peter, Bicskey, Gisela - Wonen en kopen in Hongarije / alles over wonen en onroerend goed in Hongarije
Schrijver: Gillissen, Peter, Bicskey, Gisela
Titel: Wonen en kopen in Hongarije / alles over wonen en onroerend goed in Hongarije
ISBN: 9789074646932
Uitgever: Guide Lines
Bijzonderheid: 2016, 380pp, paperback
Prijs: € 9,50
€ 3,95
Meer info Hongarije wordt vaak vergeten als emigratieland of een land om een tweede huis te kopen. Dit is volkomen onterecht. Hongarije biedt volop kansen voor de aankoop van een tweede huis. Bovendien is Hongarije fiscaal en financieel gezien een interessant vestigingsland. Lage belastingen, lage vastgoedprijzen en zeer lage kosten voor levensonderhoud, vergeleken met West- en Zuid Europa.

Overweegt u ook emigratie en/of de aankoop van onroerend goed in Hongarije ?

Lees er dan alles over in het handboek Wonen en kopen in Hongarije

Al ruim 10 jaar de belangrijkste juridische, fiscale en financiële informatiebron voor Nederlanders en Belgen die willen emigreren naar Hongarije en/of er een huis willen kopen.

Alles wat u wilt én moet weten

Ontdek de mogelijkheden en voorkom de valkuilen !
Boek bekijken

Emigratiewijzer uit Voerendaal

zakelijk

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.