Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Ergo Sum.


 

TICHELMAN, G.L. (In samenwerking met W. Jos. de Gruyter - Met een voorwoord van Prof. Dr. K. Herman Bouman). - Nieuw-Guineesche Oerkunst

De vraag gaat over de volgende titel:

Schrijver: TICHELMAN, G.L. (In samenwerking met W. Jos. de Gruyter - Met een voorwoord van Prof. Dr. K. Herman Bouman).
Titel: Nieuw-Guineesche Oerkunst
ISBN:
Uitgever: Deventer: Uitgever W. van Hoeve, 1944, 1e dr.
Bijzonderheid: 47 + 41p., gebonden halflinnen. Met historische zw./w. foto's (gedrukt op fotopapier). Enige gebruikerssporen omslag, verkleuring van omslag/rug en pagina's. Ondanks veroudering, een stevig - karaktervol exemplaar.
Prijs: € 15,00
Meer info "Het is een verheugend verschijnsel dat de belangstelling in de kunstuitingen van Indonesiƫ steeds levendiger is geworden en dat Nederlandsche onderzoekers zich tot taak hebben gesteld deze kunstschatten op te sporen, te bestudeeren en in ruimeren kring bekend te maken.
In deze jaren van scheiding heeft het meer dan ooit beteekenis zich te verdiepen in de kunstgeschiedenis van een land zoo rijk aan kunstzinnige gestalte en fantasie, waar de lijn van ontwikkeling van de oudste tijden af tot heden nog getrokken kan worden..."
Boek bekijken

Ergo Sum uit Almelo

particulier

Logo Ergo Sum

Welkom bij Ergo Sum (Onderdeel van Boekhandel het Oosten) . Kijk gerust rond, vragen zijn altijd welkom.

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.