Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Ergo Sum.


 

STEVENSON, WILLIAMS - Overval Op Entebbe. Israëls sensationele bevrijdingsaktie op het vliegveld Entebbe. (Schaars Nederlands exemplaar)

De vraag gaat over de volgende titel:

Schrijver: STEVENSON, WILLIAMS
Titel: Overval Op Entebbe. Israëls sensationele bevrijdingsaktie op het vliegveld Entebbe. (Schaars Nederlands exemplaar)
ISBN:
Uitgever: Naarden: Strengholt Televideo, 1977, 1e dr.
Bijzonderheid: 223p., soft cover. Met Historische zw./w. foto's en illustraties, prettige letter, milde gebruikerssporen omslag, milde verkleuring, structurele integriteit goed, schaars exemplaar in redelijk tot goede staat.
Prijs: € 15,00
Meer info "Het was de mest zegevierende redding van deze eeuw, een spectaculair einde van een angstaanjagende onderneming. Jarenlang hadden Arabische terroristen de wereld geschokt door vliegtuigkapingen en gewetenloze moord op onschuldigen. toen kaapten guerrillastrijders een Air France straalvliegtuig, een gruwelijke week lang, over mensenlevens. Slechts enkele uren voor het aflopen van het ultimatum vlogen Israëlische commando's in Hercules propjets meer dan 2500 mijl van Israel naar het vliegveld van Entebbe, en bevrijdden 103 gijzelaars in een regen van kogels. De actie in Oeganda heeft in 1 uur het Joodse volk en de hele vrije wereld meer ruggengraat gegeven. Dit keer werd het lot van een natie in 1 uur bepaald door een kleine groep dappere mannen.

- 18 x 12,5 x 1,8 cm / 180 gr. -
Boek bekijken

Ergo Sum uit Almelo

particulier

Logo Ergo Sum

Welkom bij Ergo Sum (Onderdeel van Boekhandel het Oosten) . Kijk gerust rond, vragen zijn altijd welkom.

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.