Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Ericeric.


 

Lichtervoorde, Marnix en Marjan van - Nieuwe woorden van de jaren negentig. Yuppentaal, jongerentaal en ander blits jargon.

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Lichtervoorde, Marnix en Marjan van - Nieuwe woorden van de jaren negentig. Yuppentaal, jongerentaal en ander blits jargon.
Schrijver: Lichtervoorde, Marnix en Marjan van
Titel: Nieuwe woorden van de jaren negentig. Yuppentaal, jongerentaal en ander blits jargon.
ISBN: 9789067610889
Uitgever: Michon, Uitgeverij
Bijzonderheid: 1993, paperback, lichte gebruikssporen, naam op schutblad, 64 pagina’s, 12 * 19 cm.
Prijs: € 3,50
€ 4,45
Meer info Onze spreektaal is sinds mensenheugenis in beweging. Vooral de laatste decennia lijkt het ontstaan van nieuwe woorden en uitdrukkingen in Nederland niet te stuiten. Meer dan ooit is er nu een eigentijds taalgebruik, dat onverbrekelijk hoort bij de jaren negentig.
In dit NIEUWE WOORDEN-boekje zijn circa duizend moderne termen bijeengebracht, die onze grootouders niet of nauwelijks gekend hebben. Alfabetisch op een rijtje gezet en bondig verklaard vormen deze nieuwe woorden samen een te wauw en kikkegek naslagwerkje voor alle Nederlanders die in woord en geschrift willen bijblijven.
Boek bekijken

Ericeric uit Drachten

particulier

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.