Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Erik Tonen Books.


 

Geert Clerbout - En nu gaan ze boeten! : repressie tegen zwarten in Vlaanderen na WO II

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Geert Clerbout - En nu gaan ze boeten! : repressie tegen zwarten in Vlaanderen na WO II
Schrijver: Geert Clerbout
Titel: En nu gaan ze boeten! : repressie tegen zwarten in Vlaanderen na WO II
ISBN:
Uitgever: , Van Halewijck 2015, 2015
Bijzonderheid: Softcover, 222 pagina's, NL , 240 x 170 mm, in Nieuwstaat !!, met illustraties / foto's ,**** met opdracht auteur . ISBN 9789461313652.
Prijs: € 26,00
€ 6,99
Meer info Er is een onderscheid tussen de samenwerking van een bezette bevolking met een bezetter om het dagelijkse leven mogelijk te maken en collaboratie in de strikte zin van het woord. Collaboratie impliceert een doelbewuste en vrijwillige samenwerking om de politiek van de bezetter en diens doelstellingen te helpen realiseren. Slechts een klein deel van de bevolking is daartoe bereid. Het overgrote deel van de Belgen schikt zich naar de bezettingsomstandigheden.
Boek bekijken

Erik Tonen Books uit Antwerpen

zakelijk

Logo Erik Tonen Books

Bedankt voor uw bestelling bij Erik Tonen Books! **De verzendkosten NL en BE bedragen bij ons altijd €6,99 per bestelling, ongeacht gewicht en formaat.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.