Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Fahrenheit 451.


 

- Le Problème du Cercle - Het Kransraadsel.

De vraag gaat over de volgende titel:

Schrijver:
Titel: Le Problème du Cercle - Het Kransraadsel.
ISBN:
Uitgever:
Bijzonderheid: Rotterdam, Richter’s Boekhandel, z.j. (ca.1900), (10) tekstpagina’s (incl. vooromslag), 121 figuurvoorbeelden om met de tangram-bouwstenen te proberen na te bouwen, orig. chromolitho geniet omslag, 8 x 8,4 cm.
Prijs: € 30,00
€ 5,50
Meer info = Tekstboekje bij de tangram-puzzel - Nederlandse en Franse tekst. De tangram-puzzle bestaat uit 10 aardewerken gevormde stenen die oorspronkelijk smaen met het boekje als geheel in een doosje verkocht werden. De opdracht bestaat eruit met de bouwstenen de illustraties uit het boekje na te leggen. Zonde de doos of bouwstenen, alleen de instructies/ tekstboekje. 1x in WorldCat (Wellesley College, Wellesley, USA).
Boek bekijken

Fahrenheit 451 uit Nieuwerbrug

zakelijk

Logo Fahrenheit 451

Fahrenheit 451 is een professioneel antiquariaat met een breed aanbod van interessante boeken, prenten, documenten, handschriften, posters, foto's, paperassen en overige zaken op papier. Wij nemen deel aan Nederlandse en buitenlandse beurzen en zijn lid van de Nederlandsche Vereeniging van Antiquaren (NVvA), de International League of Antiquarian Booksellers (ILAB) en de Provincial Booksellers Fairs Association (PBFA).

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.