Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Feestboek.


 

Huysentruyt, Piet - De beste van Piet Huysentruyt / 111 onmisbare recepten

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Huysentruyt, Piet - De beste van Piet Huysentruyt / 111 onmisbare recepten
Schrijver: Huysentruyt, Piet
Titel: De beste van Piet Huysentruyt / 111 onmisbare recepten
ISBN: 9789401471329
Uitgever: Lannoo
Bijzonderheid: Nieuwstaat. Mooi gebonden boek; 2020.
Prijs: € 5,50
Meer info Samenvatting
Piet Huysentruyt is meer dan wie ook 'de man die zijn volk leerde koken'. Met zijn gevatte one-two-three-liner 'En wat hebben we vandaag geleerd?' heeft hij hele generaties thuiskoks de juiste kneepjes in de keuken bijgebracht. Zijn tientallen kookboeken zijn voor ontelbare mensen uitgegroeid tot echte culinaire bijbels. In dit boek bundelt Piet zijn 111 allerbeste recepten: onmisbare gerechten die je keer op keer weer net dat tikje beter klaarmaakt.

De beste van Piet blijft de beproefde methode van de chef volgen: elk gerecht wordt stap voor stap haarfijn uitgelegd, met alle do's en don'ts. Laat het je smaken!
Boek bekijken

Feestboek uit Maastricht

particulier

Logo Feestboek

Feestboek wil mooie boeken een tweede leven geven. Een deel van de opbrengst gaat naar goede doelen. Het is mogelijk om uw aankoop als cadeau te verzenden. Bij bestelling van meerdere boeken ontvangt u korting.
Literatuur * Romans * Thrillers * Biografieƫn * Kunst * Muziek * Psychologie * Filosofie * Geschiedenis * WOII * Hobbyboeken * Schaken en meer!

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.