Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Fokas Holthuis.

HALLES CENTRALES à BRUXELLES - Veiling Dubois & Co. (Prijslijst voor de jacht op klein wild).

Afbeelding: HALLES CENTRALES à BRUXELLES - Veiling Dubois & Co. (Prijslijst voor de jacht op klein wild).
Schrijver: HALLES CENTRALES à BRUXELLES
Titel: Veiling Dubois & Co. (Prijslijst voor de jacht op klein wild).
ISBN:
Uitgever:
Bijzonderheid:
Prijs: € 75,00
Meer info Brussel, Dubois & Co., [1889]. Eén blad heel dun papier, eenzijdig in blauw bedrukt en in pen ingevuld met prijzen. Eenmaal horizontaal en tweemaal verticaal gevouwen. Met op de achterkant een postzegel van 1 centime, afgestempeld in 1889. En gaaf. Mooi en zeer teer 19e-eeuws, Nederlandstalig reclameblad met grote afbeelding van een veilingzaal (de tekening is gesigneerd P. Eschlack), waar vogels worden verkocht. Met voorgedrukte en met de hand ingevulde stuksprijslijst voor hout- en watersnippen, patrijzen, lijsters, wilde eenden, talingen, pluvieren, 'kivittsen', hazen en konijnen. Historisch op meerdere gebieden interessant!
Boek bekijken

Fokas Holthuis uit Den Haag

zakelijk

Logo Fokas Holthuis

Bezoek onze rijk geïllustreerde website en abonneer u gratis op onze wekelijkse nieuwsbrief