Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Fokas Holthuis.
HALLES CENTRALES à BRUXELLES - Veiling Dubois & Co. (Prijslijst voor de jacht op klein wild).
Schrijver: | HALLES CENTRALES à BRUXELLES |
Titel: | Veiling Dubois & Co. (Prijslijst voor de jacht op klein wild). |
Uitgever: | |
Bijzonderheid: | |
Prijs: | € 75,00 |
Meer info | Brussel, Dubois & Co., [1889]. Eén blad heel dun papier, eenzijdig in blauw bedrukt en in pen ingevuld met prijzen. Eenmaal horizontaal en tweemaal verticaal gevouwen. Met op de achterkant een postzegel van 1 centime, afgestempeld in 1889. En gaaf. Mooi en zeer teer 19e-eeuws, Nederlandstalig reclameblad met grote afbeelding van een veilingzaal (de tekening is gesigneerd P. Eschlack), waar vogels worden verkocht. Met voorgedrukte en met de hand ingevulde stuksprijslijst voor hout- en watersnippen, patrijzen, lijsters, wilde eenden, talingen, pluvieren, 'kivittsen', hazen en konijnen. Historisch op meerdere gebieden interessant! |
Bezoek onze rijk geïllustreerde website en abonneer u gratis op onze wekelijkse nieuwsbrief