Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel functie-elders.


 

Ley, Gerd De - Alles wat een vrouw moet weten, weet ze al

De vraag gaat over de volgende titel:

Schrijver: Ley, Gerd De
Titel: Alles wat een vrouw moet weten, weet ze al
ISBN: 9789460680915
Uitgever: Uitgeverij Marmer
Bijzonderheid: 2012, 176pp, paperback / goed exemplaar, snel leverbaar
Prijs: € 4,50
Meer info Samenvatting
'Vrouwen gaan vaker vreemd dan mannen. Vrouwen delen alles met elkaar. Vrouwen willen dolgraag geëmancipeerd zijn. Vrouwen denken net zoveel aan seks als mannen, en praten er ook net zo vaak over. Vrouwen kunnen je breken met woorden zonder dat ze zich er ook maar een seconde schuldig over voelen. En vrouwen weten elke situatie naar hun hand te zetten.'
Maar wat zeggen vrouwen zelf?
Hoe denken ze, wat vinden ze belangrijk en vooral, hoe kijken zij tegen het fenomeen ''vrouw zijn'' aan?

In deze uitgave vind je uitspraken van vrouwen: uitspraken over mannen, over echtgenoten, over werk, over afvallen, over liefde, over seks en natuurlijk over vrouwen.
Boek bekijken

functie-elders uit Gramsbergen

zakelijk
Graag geven wij onze boeken een "nieuwe kans" op een "functie elders". Na bestelling ontvangt u z.s.m van ons een bevestiging met betaalgegevens. Na betaling wordt het boek z.s.m verzonden. Geen bericht ontvangen ? Controleer dan aub uw spam. Soms komt het voor dat een boek reeds verkocht is via een ander verkoopkanaal of op een boekenmarkt. Bij voorbaat onze excuses voor dit ongemak.
Ons complete aanbod vindt u door door rechtsboven (zoeken) de naam functie-elders in te vullen. Meerdere boeken tegelijk in één koop verzacht -enigszins- de financiële pijn van de verzendkosten.
Afhalen om de verzendkosten te besparen is mogelijk na onderling overleg.
Ongezien een boek verkopen is een zaak van wederzijds vertrouwen. Ons streven is dat vertrouwen waar te maken !
ACTIE !!! Tijdelijk krijgt u bij bestelling van 3 of meer boeken 20% KORTING !!!
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.