Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel goltzius.nl.
- Leipziger Kunst-Auction von C.G. Boerner, Versteigerung mehrerer Privat-sammlungen von Kupferstichen, Radierungen, (...) am 9. Juni 1873.
Schrijver: | |
Titel: | Leipziger Kunst-Auction von C.G. Boerner, Versteigerung mehrerer Privat-sammlungen von Kupferstichen, Radierungen, (...) am 9. Juni 1873. |
Uitgever: | |
Bijzonderheid: | Leipzig, C.G. Boerner, 1873, 194 pages, original paper binding, with a 16 page list of results, previously owned by J.H. Krelage, |
Prijs: |
€ 49,50
€ 7,95
Meer info | Leipziger Kunst-Auction von C.G. Boerner, Versteigerung mehrerer Privat-sammlungen von Kupferstichen, Radierungen, (...) am 9. Juni 1873.Leipzig, C.G. Boerner, 1873, 194 pages, original paper binding, with a 16 page list of results, previously owned by J.H. Krelage, |
Al onze prijzen zijn incl. BTW 9%. Voor de prenten wordt het te verrekenen BTW-tarief 21%.
Gesloten Antiquariaat. Bezoek na afspraak.