Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel goltzius.nl.


 

--- - Reglement om te procedeeren voor heren Gecommitteerde Raden van Staten van Holland, in zaken spruitende uit het Placcaat op het stuk van genaufrageerde schepen en goederen, den 22-7-1772 geemaneert.

De vraag gaat over de volgende titel:

Schrijver: ---
Titel: Reglement om te procedeeren voor heren Gecommitteerde Raden van Staten van Holland, in zaken spruitende uit het Placcaat op het stuk van genaufrageerde schepen en goederen, den 22-7-1772 geemaneert.
ISBN:
Uitgever:
Bijzonderheid: Folio, 3 pag. C3058 l Hierbij: Extract Resolutien Gecomm. Raden van Staten v. Holland 22-8-1774 betr. zaak tussen N. Cromvinger c.s. en A. Loopuyt, commissaris van de lootsen te Brielle.
Prijs: € 41,80
€ 8,75
Meer info Reglement om te procedeeren voor heren Gecommitteerde Raden van Staten van Holland, in zaken spruitende uit het Placcaat op het stuk van genaufrageerde schepen en goederen, den 22-7-1772 geemaneert. Folio, 3 pag. C3058 l Hierbij: Extract Resolutien Gecomm. Raden van Staten v. Holland 22-8-1774 betr. zaak tussen N. Cromvinger c.s. en A. Loopuyt, commissaris van de lootsen te Brielle.
Boek bekijken

goltzius.nl uit Lisse

zakelijk

Logo goltzius.nl

Al onze prijzen zijn incl. BTW 9%. Voor de prenten wordt het te verrekenen BTW-tarief 21%.
Besloten Antiquariaat. Bezoek na afspraak.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.