Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Handled With Care.


 

Singor, Henk - OORLOG IN DE OUDHEID - Een hoorcollege over veldtochten en veldslagen in de klassieke wereld

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Singor, Henk - OORLOG IN DE OUDHEID - Een hoorcollege over veldtochten en veldslagen in de klassieke wereld
Schrijver: Singor, Henk
Titel: OORLOG IN DE OUDHEID - Een hoorcollege over veldtochten en veldslagen in de klassieke wereld
ISBN:
Uitgever: Studium Generale Universiteit Leiden / Home Academy
Bijzonderheid: In zeer goede staat. 4 CDs + booklet (geniet) in box
Prijs: € 12,50
€ 3,50
Meer info Hoe voerden de oude Grieken oorlog? Op welke wijze organiseerde Alexander de Grote de lange veldtochten, de bevoorrading van zijn soldaten en welke middelen had hij om zijn opgebouwde rijk te verdedigen? Hoe organiseerden de Romeinen hun strategische communicatie en hoezeer verschilde die van de Grieken? De legers van de Grieken en Romeinen bestonden vaak uit huursoldaten en waren meestal lang onderweg. Henk Singor verhaalt over de militaire geschiedenis van het archaïsche Griekenland tot en met het Romeinse Keizerrijk, met oog voor details van het soldatenleven.

Dit hoorcollege kwam tot stand in samenwerking met Studium Generale Universiteit Leiden.

Inhoud

College 1
H1. Homerische oorlogvoering
H2. Het Archaïsche Griekenland (7de - 6de eeuw)
H3. klassieke periode: oorlog te land in de 5de eeuw

College 2
H4. Ontwikkelingen in de 4de eeuw voor Christus
H5. De opkomst van Macedonië onder Filipponos en Alexander
H6. Alexanders veroveringstocht (334-323)

College 3
H7. Hellenistische oorlogvoering (eind 4de - eind 1ste eeuw voor Christus)
H8. Rome en Romeinse oorlogvoering tot in de 2de eeuw voor Christus
H9. De laatste eeuw van de Romeinse Republiek

College 4
H10. Augustus en de reorganisatie van het rijk
H11. De bloeitijd van het keizerrijk (1ste en 2de eeuw)
H12. Veranderingen in de 3de eeuw na Christus
Boek bekijken

Handled With Care uit Budel

zakelijk

Welkom bij Handled With Care. U kunt bij ons eenvoudig en direct betalen met iDeal.
Als u meerdere bestellingen plaatst en alle boeken direct betaalt, betaalt u slechts één keer de verzendkosten van € 5,50 (vanaf twee boeken rekenen we automatisch pakketpost). Dat past het systeem automatisch aan. Bij meerdere boeken wordt er bij de betaling dus maar één keer verzendkosten verrekend.


*******************************************************************************************************************
Bestelt u in Nederland, dan kunt u direct betalen via iDeal. Heeft u liever geen internetbetaling? Dan ontvangt u van ons binnen 24 uur een bankrekeningnummer waar het bedrag naartoe overgemaakt mag worden.
Bestelt u vanuit het buitenland, dan krijgt u binnen een werkdag een betaalverzoek of betaallink toegestuurd: BanContact, PayPal of Bankoverschrijving. Boeken worden na ontvangst van betaling binnen 24 uur verzonden.
Bij drukke periodes rondom Black Friday, Sinterklaas, Kerst en Oud & Nieuw krijgen we te maken met langere levertijden door drukte bij de koeriersdiensten. We vragen hier begrip voor.
*****************************************************************************************************************
Bestelt u voor een ander of heeft u een alternatief verzendadres? Vul de naam en de gegevens van de geadresseerde in als u de bestelling plaatst. U vult alleen uw emailadres in. Alle emailverkeer en de afhandeling gaat naar de persoon die bestelt. De ontvanger krijgt de bestelling zonder prijsopgaaf of bijgevoegde factuur. Kiest u voor een afhaalpunt van DHL? Vermeld dat dan direct bij de opmerkingen.
*****************************************************************************************************************
Verzendkosten NL: € 3,50 voor brievenbuspost en € 5,50 voor pakketpost (tarief geldt voor zowel thuiszending als naar afhaalpunt van DHL) - U ontvangt hiervoor een track & trace code.
Verzendkosten voor België, inc. track & trace: € 7,50. Overige internationale zendingen volgens de internationale tarieven van PostNL. Afhalen is helaas niet mogelijk.
*******************************************************************************************************************
MEERDERE BOEKEN TEGELIJK BESTELLEN? Geen probleem!
Vanaf twee boeken betaalt u slechts € 5,50 aan verzendkosten (tarief pakketpost, voor België blijft het € 7,50). Boeken worden nooit opengevouwen verzonden.
*************************************************************************************************************
Let op, u bestelt tweedehands niet nieuw. Er kunnen sporen van gebruik zijn tenzij een boek omschreven staat als 'nieuw of nieuwstaat'. Bekijkt u svp de voorwaarden op de website. Namen (al dan niet weggestreept, overschreven of uitgeknipt), een groet / felicitatie, (ex-libris) stickers of stempels op het schutblad worden niet vermeld. Een enkele onderstreping kan over het hoofd gezien zijn.
Bij een boek dat 'nieuw en ongelezen' is, staat vanzelfsprekend geen naam op het schutblad en zijn er geen onderstrepingen o.i.d.
Voor omschrijving condities en de verkoopvoorwaarden, zie www.handledwithcare.nl
**********************************************************************************************************************
Gelieve geen bod uit te brengen. Daarop wordt niet gereageerd. Wij werken met vaste prijzen.
*******************************************************************************************************************
e-mail: info@handledwithcare.nl
KvK/Kbo: 686756337
BTW nr: BE0686756337
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.