Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel hasselman.


 

Robben, M. Vleugels, H. - Dialogisch Denken Verbindt merken met consumenten en marketeers met direct marketeers

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Robben, M.  Vleugels, H. - Dialogisch Denken   Verbindt merken met consumenten en marketeers met direct marketeers
Schrijver: Robben, M. Vleugels, H.
Titel: Dialogisch Denken Verbindt merken met consumenten en marketeers met direct marketeers
ISBN: 9789013020922
Uitgever: Kluwer Amsterdam 1e druk 2004 9789013020922
Bijzonderheid: Geb. hardcover inrood linnen met omslag168 pp. in zeer goede staat
Prijs: € 7,70
€ 3,95
Meer info Merken, consumenten en directe communicatie. Ze lijken alle drie op drift in het informatietijdperk. Is het mogelijk om een win-winsituatie te creƫren? Net nu merken de kans hebben de consument betaalbaar en zeer gericht te bereiken, neemt de consument voor het eerst op grote schaal het initiatief. De ontvanger wordt zender. De consument wordt prosument. Merken kunnen niet meer volstaan te zeggen dat ze consument serieus nemen, ze moeten het vooral doen.

Ook directe communicatie zal zich moeten ontwikkelen. Van betekenisloos naar 'merkwaardig', van gevoelsarm naar 'menswaardig', van interactief naar dialogisch. Dialogisch denken leidt tot het heen en weer 'pingpongen' van stukjes informatie en gevoel. Merk en consument zijn afwisselend zender en ontvanger waardoor ze elkaar steeds beter leren kennen en waarderen. Dialogisch Denken is een manier van denken en doen die de potentie van directe communicatie volledig wil gebruiken. Die daardoor merken en consumenten dichter bij elkaar brengt.
Boek bekijken

hasselman uit Breda

zakelijk

Logo hasselman

Levering binnen Nederland ( 3,90 euro verzendkosten )
Levering binnen de EU is mogelijk bij bestellingen vanaf 15 euro plus bijkomende internationale verzendkosten.
Afhalen is niet mogelijk.

De verkoper zal binnen 7 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.