Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel hasselman.
redactie - Ketterer Kunst Auktion 391 - 21./22. Mai 2012 - Wertvolle Bücher
Schrijver: | redactie |
Titel: | Ketterer Kunst Auktion 391 - 21./22. Mai 2012 - Wertvolle Bücher |
Uitgever: | Ketterer Kunst Wertvolle Bücher Hamburg 2012 |
Bijzonderheid: | paperback geen pp-nummering als nieuw catalogus met 1275 items, veel foto,s in kleur, zie info |
Prijs: |
€ 16,70
€ 3,65
Meer info | Waardevolle boeken, grafiek, aquarellen, aritieme- en Noordduitse kunst. Heel veel bijzondere items met achter in het boek register en andere informatie, Gedrukt op prachtig kwaliteitspapier |
Levering binnen Nederland ( 3,90 euro verzendkosten )
Levering binnen de EU is mogelijk bij bestellingen vanaf 15 euro plus bijkomende internationale verzendkosten.
Afhalen is niet mogelijk.
Afhalen is niet mogelijk.
De verkoper zal binnen 7 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.