Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel hasselman.


 

Elfferich, Pim - Hoera, het is weer maandag! Medewerkerstevredenheid door interne communicatie

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Elfferich, Pim - Hoera, het is weer maandag! Medewerkerstevredenheid door interne communicatie
Schrijver: Elfferich, Pim
Titel: Hoera, het is weer maandag! Medewerkerstevredenheid door interne communicatie
ISBN: 9789058712363
Uitgever: Thema / Schouten & Nelissen 2e druk 2006 9789058712363
Bijzonderheid: Paperback / softback, 149pp zeer goed
Prijs: € 8,70
€ 3,95
Meer info Pim Elfferich interviewde communicatiemensen bij 'de leukste werkgevers van Nederland', die een Medewerker Tevredenheids Award hebben gewonnen. Hij ontdekte bij deze organisaties een opvallende overeenkomst: ze hebben allemaal bijzonder veel aandacht voor de interne communicatie en gaan dat bewust, consequent en doordacht mee om.

Deze samenhang tussen open interne communicatie en de tevredenheid van de medewerkers blijkt duidelijk uit de zeven indringende bedrijfscases.

Naast de cases beschrijft de auteur algemene principes rond medewerkertevredenheid en interne communicatie, en de synergetische mogelijkheden tussen HRM en interne communicatie. Het boek brengt lijnmanagers, communicatiespecialisten, HRM'ers en organisatie-adviseurs zonder mee op talloze ideeën voor de aanpak van de interne communicatie in hun eigen organisatie.
Recensie(s)

In de eerste helft van dit studieboek geeft de auteur een kort overzicht van onderzoek naar de arbeidsbeleving, medewerkertevredenheid (MTO) en enige principes rondom de communicatie binnen een organisatie. Daarna geeft hij aan dat het verbeteren van de interne communicatie een activiteit is van human resource management en van organisatieadvies. Hij illustreert dit in de tweede helft van het boek met voorbeelden uit de praktijk van een zevental bekende grote Nederlandse bedrijven. Kortom, de auteur stelt dat een verbeterde interne communicatie leidt tot grotere medewerkertevredenheid en laat door middel van cases zien hoe anderen dit gedaan hebben. De gebruikte cases hebben het nieuws gehaald omdat zij een Medewerker Tevredenheids Award hebben gewonnen, de leukste werkgever van Nederland waren etc. De auteur is zelfstandig adviseur, onder andere bij Schouten & Nelissen, opleidingsinstituut en uitgever. Zowel lijnmanagers als stafspecialisten zullen geen moeite hebben met dit vlot geschreven boek over de beginselen van medewerkertevredenheid en interne communicatie.
Boek bekijken

hasselman uit Breda

zakelijk

Logo hasselman

Levering binnen Nederland ( 3,90 euro verzendkosten )
Levering binnen de EU is mogelijk bij bestellingen vanaf 15 euro plus bijkomende internationale verzendkosten.
Afhalen is niet mogelijk.

De verkoper zal binnen 7 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.