Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Het Alphabet.
MULTATULI - Max Havelaar of de Koffieveilingen der Nederlandse Handel-Maatschappij. Inleiding en verklarende noten Gerard Pijfers.
Schrijver: | MULTATULI |
Titel: | Max Havelaar of de Koffieveilingen der Nederlandse Handel-Maatschappij. Inleiding en verklarende noten Gerard Pijfers. |
ISBN: | 9789052120010 |
Uitgever: | Hoogeveen - Genk Uitgeverij Advena, naar de vijfde (tweede herziene) druk, verschenen in 1881 bij Elsevier te Rotterdam. |
Bijzonderheid: | hardcover linnen gebonden, groot formaat, goud bedrukte band, 264 pagina's, illustraties. Omslag achterzijde band enkele lichte beschadigingen, boekwerk prachtig. |
Prijs: | € 15,00 |
Meer info | 120420111500 / wz 230120231500 b.c. / 0 |
EEN LEVEN ZONDER BOEKEN IS ONLEEFBAAR (Erasmus)