Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Het Zeeuwse boek.


 

Hastings, M. - De slag om Duitsland 1944 -1945

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Hastings, M. - De slag om Duitsland 1944 -1945
Schrijver: Hastings, M.
Titel: De slag om Duitsland 1944 -1945
ISBN: 9789050186520
Uitgever: Balans
Bijzonderheid: 2005, 759 blzd., paperback
Prijs: € 11,50
€ 3,50
Meer info In De slag om Duitsland staan de laatste maanden van de Tweede Wereldoorlog centraal: de vernietiging van Hitler-Duitsland. Max Hastings raadpleegde archieven in vier landen en sprak vele ooggetuigen om deze fascinerende militaire geschiedenis te kunnen schrijven, die tegelijkertijd de grootste menselijke tragedie is van de twintigste eeuw. Sommige episodes, zoals Arnhem en de hongerwinter, zijn bekend, maar worden door de auteur in een nieuw licht geplaatst. Andere, zoals de vernietigende opmars van het Rode Leger door Oost-Pruisen, waardoor zeker een miljoen mensen de dood in werden gedreven, zijn in het westen niet of nauwelijks bekend.
In deze meeslepende reconstructie onderzoekt de auteur de grote menselijke en militaire vragen. Waarom hebben de geallieerden de oorlog niet gewonnen in 1944, toen ze veel sterker waren dan Duitsland? Waarom hadden de Russen de beste generaals? Hoe was het om te vechten in het Engelse, Amerikaanse, Duitse en Sovjetleger?
De slag om Duitsland omvat het lot van meer dan honderd miljoen mensen, jong en oud, mannen en vrouwen. Op basis van zijn omvangrijke research geeft de auteur tal van nieuwe en belangwekkende inzichten over de invloed die de grote historische gebeurtenissen hadden op de levens van gewone soldaten en burgers.

Max Hastings is schrijver en journalist. Hij was oorlogscorrespondent voor de BBC en verschillende kranten. Hij ontving onderscheidingen voor zowel zijn boeken als zijn journalistieke werk, en publiceerde achttien boeken, waaronder D-Day and the Battle For Normany 1944 en The Korean War. Dit is zijn vijfde boek over de Tweede Wereldoorlog.
Boek bekijken

Het Zeeuwse boek

particulier

Het Zeeuwse boek uit Oost Souburg

Het Zeeuwse boek verkoopt via deze website boeken die een relatie hebben met de provincie Zeeland. Het kan gaan om onderwerpen uit Zeeland, maar ook uitgaven die geschreven of samengesteld zijn door Zeeuwen. Daarnaast worden ook oorlogsboeken via dit kanaal verkocht. De oorlogsboeken via dit kanaal behoeven niet specifiek over Zeeland te gaan.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.