Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Hoeve Overslot.


 

Heijdra, T. - Geschiedenis van De Baarsjes en Bos en Lommer

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Heijdra, T. - Geschiedenis van De Baarsjes en Bos en Lommer
Schrijver: Heijdra, T.
Titel: Geschiedenis van De Baarsjes en Bos en Lommer
ISBN: 9789072810458
Uitgever: Milliano, Uitgeverij De
Bijzonderheid: 2005, 136pp, paperback zgan 9789072810458 516 Ton Heijdra levert met dit zoals altijd rijkelijk geïllustreerde boek weer een belangrijke bijdrage aan de geschiedschrijving van Amsterdam. Na zijn eerdere boeken over de Amsterdamse volksbuurten worden
Prijs: € 12,00
€ 3,95
Meer info Historische uitgave over Amsterdam-West. Met veel illustraties. Eerste druk, uit 2004.
De geschiedenis van Amsterdam-West is voor een groot deel de geschiedenis van de vroegere buurgemeente Sloten en de daarin gelegen polders. Dit boek beschrijft hoe de landelijke slatuinen van Sloten veranderden in dichtbevolkte Amsterdamse woonwijken. De architecten van de Amsterdamse School en hun opvolgers van het Nieuwe Bouwen hebben hier voor een staalkaart van architectuur en kunst gezorgd. In de loop der eeuwen zijn er bewoners uit alle windstreken komen wonen. Na de Duitse emigranten uit het prille kwamen de Groningers, Friezen en Brabanders. En na de oorlog vestigden zich er gastarbeiders uit Spanje en Italiê, later gevolgd door grote groepen uit Marokko en Turkije. Amsterdam-West kreeg hierdoor een zeer gevarieerde bevolking.
Ton Heijdra levert met dit zoals altijd rijkelijk geïllustreerde boek weer een belangrijke bijdrage aan de geschiedschrijving van Amsterdam. Na zijn eerdere boeken over de Amsterdamse volksbuurten worden met deze verbeterde en aangevulde herdruk de wijken Bos en Lommer en DE Baarsjes beschreven.
Boek bekijken

Hoeve Overslot

particulier

Hoeve Overslot uit Egmond aan den Hoef

De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.