Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Indianenverhalen.


 

Cremer, Jan - Sirenen / tweede gedeelte uit de Odyssee-cyclus

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Cremer, Jan - Sirenen / tweede gedeelte uit de Odyssee-cyclus
Schrijver: Cremer, Jan
Titel: Sirenen / tweede gedeelte uit de Odyssee-cyclus
ISBN: 9789023443582
Uitgever: Bezige Bij b.v., Uitgeverij De
Bijzonderheid: 2017, 304pp, Gebonden
Prijs: € 6,95
€ 4,30
Meer info In de donkere winterse dagen van 1959 ontmoeten een onbekende West-Friese verpleegster en een schilderende rebel elkaar in het Amsterdamse uitgaansleven. Het is liefde op het eerste gezicht, voor beiden meteen een lotsbestemming. Vijf jaar later zijn zij allebei beroemd. Zij als Loesje Hamel, topmannequin bij Pierre Cardin en later de ster van het Shaffy Chantant. Hij als de schrijver van de onverbiddelijke bestseller.
Wat begint als een verboden liefde wordt een hectische en onrustige odyssee die hen zo'n tien jaar lang telkens uit elkaar drijft naar beide kanten van de oceaan. Toch zoeken ze elkaar steeds op, maar het is pas na een halve eeuw dat Jan haar brieven durft te lezen en de confrontatie met zichzelf kan aangaan. Het inspireerde hem tot Sirenen, het relaas van hun dramatisch verlopen liefde.
Boek bekijken

Indianenverhalen uit Enschede

particulier

Logo Indianenverhalen

Betaal bij bestelling van meerdere boeken met een betaallink, dan worden de verzendkosten aangepast (meestal 6,45 euro per pakket).
Een beoordeling van mijn Boekwinkeltje wordt op prijs gesteld!

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.