Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel J.M. v/d Meer.


 

Ketting, Kees - Het nieuwe handboek voor de sportvisser.

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Ketting, Kees - Het nieuwe handboek voor de sportvisser.
Schrijver: Ketting, Kees
Titel: Het nieuwe handboek voor de sportvisser.
ISBN: 9789051213058
Uitgever: Tirion
Bijzonderheid: 1997,, 2e druk, gebonden, 256 blz. goed
Prijs: € 5,00
€ 3,95
Meer info Kees Ketting stelde met een team geroutineerde hengelsportpublicisten een nieuw en zeer rijk geïllustreerd standaardwerk samen. Uitgangspunt bij de opzet van Het nieuwe handboek voor de sportvisser is het feit dat er behoefte blijkt te zijn aan een modern boek waarin het sportvissen in de negentiger jaren helder uiteen wordt gezet.
De auteurs nemen de lezer met veel elan mee op hun vistochten langs en op zoet en zout water, ze maken hem deelgenoot van vele trucs en technieken, die onmiddellijk bijdragen tot meer hengelplezier en tot mooiere vangsten. Om heden ten dage behoorlijke resultaten te boeken op een weidelijke manier, daarbij de natuur in haar waarde latend, is basiskennis onontbeerlijk; al was het alleen maar om het immense aanbod in hengelsportartikelen te kunnen pareren. En wat moet je nu kiezen? En waarom? En hoe moet je het gerei gebruiken en inzetten? En wanneer?
Het nieuwe handboek voor de sportvisser geeft deze zo belangrijke uitleg. Een greep uit enkele hoofdstuktitels: Nederlandse zeeforel is realiteit; zeelt, krachtpatser van het ondiepe; snoeken op groot water; verzamelen, de eeuwige uitdaging; vliegvissen op polderforel; dokteren aan kunstaas; geep, lang, dun en lekker; snoekbaarzen is zoeken; brasem, sportvis van allure.
Boek bekijken

J.M. v/d Meer

zakelijk

J.M. v/d Meer uit Alphen aan den Rijn

Logo J.M. v/d Meer

Voor 15:00 geplaatste en online betaalde bestellingen worden over het algemeen dezelfde (werk)dag verzonden
LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-
Geen verzending naar de Verenigde staten

Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.
Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.