Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel J.M. v/d Meer.


 

Strauss, Barry - De geboorte van het Romeinse keizerrijk / Marcus Antonius, Cleopatra en Octavianus in de Slag bij Actium

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Strauss, Barry - De geboorte van het Romeinse keizerrijk / Marcus Antonius, Cleopatra en Octavianus in de Slag bij Actium
Schrijver: Strauss, Barry
Titel: De geboorte van het Romeinse keizerrijk / Marcus Antonius, Cleopatra en Octavianus in de Slag bij Actium
ISBN: 9789401918756
Uitgever: Omniboek
Bijzonderheid: 2022, paperback, 350 blz. zeer goed exemplaar
Prijs: € 16,00
€ 3,95
Meer info De Slag bij Actium: een scharnierpunt in de geschiedenis. Magistraal opgetekend door Barry Strauss.

De Slag bij Actium in 31 v.Chr., die bijna 200.000 mensen het leven kostte, was een scharnierpunt in de geschiedenis. Octavianus, de latere keizer Augustus, won de zeeslag van misschien wel het bekendste liefdespaar uit de geschiedenis: Marcus Antonius en Cleopatra. Hun vloot werd bijna geheel verslagen en Marcus Antonius en Cleopatra pleegden zelfmoord. Hun drie gezamenlijke kinderen werden in Rome opgevoed door Octavia, de zus van Octavianus en ex-vrouw van Marcus Antonius. Hadden Marcus Antonius en Cleopatra gewonnen, dan was wellicht Alexandrië de hoofdstad geworden van het Romeinse Rijk. Hoogleraar geschiedenis Barry Strauss vertelt op meeslepende wijze het verhaal van deze bekende slag.
Boek bekijken

J.M. v/d Meer

zakelijk

J.M. v/d Meer uit Alphen aan den Rijn

Logo J.M. v/d Meer

Voor 15:00 geplaatste en online betaalde bestellingen worden over het algemeen dezelfde (werk)dag verzonden.
LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-
Geen verzending naar de Verenigde staten

Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.
Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.