Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Kantelberg.


 

Slageren, Jaap van - De thomaschristenen van India

De vraag gaat over de volgende titel:

Schrijver: Slageren, Jaap van
Titel: De thomaschristenen van India
ISBN: 9789490708801
Uitgever: Skandalon Uitgeverij B.V.
Bijzonderheid: 2013, pb., nieuw, 262pp
Prijs: € 12,50
€ 4,95
Meer info De levendige gemeenschap van thomaschristenen in Zuid-India (Kerala) dateert van het begin van de christelijke jaartelling. Haar oorsprong ligt bij de apostel Thomas, die in het jaar 52 dat gebied bezocht. Jaap van Slageren beschrijft haar geschiedenis en gebruiken, waarin hindoeïstische, joodse en vroegchristelijke elementen te herkennen zijn en toont uitgebreid haar rijke liturgische traditie. De thomaschristenen zijn beïnvloed door de Syrische en Assyrische kerken en door achtereenvolgens de Portugese, de Nederlandse (VOC) en de Engelse overheersing. De thomaschristenen hebben een authentiek karakter behouden, terwijl de grote rooms-katholieke en protestantse kerken in Zuid-India een meer westers kerkpatroon zijn gaan volgen. Met een nawoord van oudkatholiek aartsbisschop Joris Vercammen. Dr. Jaap van Slageren werkte van 1963-1974 als missionaire predikant, docent en historicus in Kameroen. In 1972 promoveerde hij op de ontstaansgeschiedenis van de Evangelische Kerk van Kameroen. In Nederland was hij hervormd predikant (in de Bijlmermeer, Amsterdam, Slochteren en Kolham) en secretaris van de Nederlandse Zendingsraad. Daarnaast was hij docent Missiologie en Godsdienstwetenschap aan de Protestantse Theologische Faculteit van Brussel. Van zijn hand verscheen eerder bij Skandalon Joodse invloed in Afrika (2010).
Boek bekijken

Kantelberg uit Marknesse

zakelijk
- boeken die vóór 16.00 uur worden besteld worden dezelfde dag zonder voorafgaande mededeling verzonden;
- omdat verzending uiterlijk de volgende dag plaatsvindt ontvangt u geen bericht meer van ons;
- er hoeft niet vooraf betaald te worden; de rekening zit bij het boek ingesloten; er kan ook vooraf met i-Deal betaald worden (niet voor het buitenland);
- er worden geen verpakkings- en handlingskosten in rekening gebracht; u betaalt alleen de (eventuele) portokosten extra;
- portokosten voor België t/m 2 kg 9,95; voor bestellingen van meer dan 2 kg en uit andere landen ontvangt u eerst een mededeling met de portokosten.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.