Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Kas Cornelis.


 

Bruheze, A.A. Albert de la & ir. F.C.A. Veraart - Fietsverkeer in praktijk en beleid in de twintigste eeuw. Overeenkomsten en verschillen in fietsgebruik in Amsterdam, Eindhoven, Enschede, Zuidoost-Limburg, Antwerpen, Manchester, Kopenhagen, Hannover en Basel

De vraag gaat over de volgende titel:

Schrijver: Bruheze, A.A. Albert de la & ir. F.C.A. Veraart
Titel: Fietsverkeer in praktijk en beleid in de twintigste eeuw. Overeenkomsten en verschillen in fietsgebruik in Amsterdam, Eindhoven, Enschede, Zuidoost-Limburg, Antwerpen, Manchester, Kopenhagen, Hannover en Basel
ISBN: 9789036900478
Uitgever: Ministerie van Verkeer en [z.p.]: Waterstaat,1999. Geen drukverm. Ills.; bibl.; reg. Reeks Rijkswaterstaat [Historie der Techniek] 63.
Bijzonderheid: Laminaatband, genaaid, 239p. In uitstekende staat. 1240gr.
Prijs: € 15,00
Boek bekijken

Kas Cornelis uit Amsterdam

zakelijk
Vermeld altijd uw telefoonnummer bij een bestelling. Dat biedt een extra contactmogelijkheid als die via email mislukt, zoals soms met hotmail het geval is. Wij doen ook inkoop - wij accepteren PayPal en Revolut - actief sinds 2006. KvK 87628244.