Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Keetje.


 

Hewson, David - Het zevende sacrament

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Hewson, David - Het zevende sacrament
Schrijver: Hewson, David
Titel: Het zevende sacrament
ISBN: 9789026123160
Uitgever: de Fontein
Bijzonderheid: 2009, 431pp, paperback, géén inschriften, ongelezen, ALS NIEUW (zie foto's)
Prijs: € 5,00
€ 4,74
Meer info Het zevende sacrament Een nieuwe thriller in de uiterst succesvolle Nic Costa-reeks Op een plein op de zuidelijkste van de zeven heuvels van Rome, de Aventijn, ligt Villa Malta. Een van de sleutelgaten van de villa biedt een spectaculair uitzicht op de koepel van de St. Pieter. De zevenjarige Alessio Bramante kijkt elke dag op weg naar school even door het sleutelgat. Maar op een dag verdwijnt hij spoorloos in de catacomben onder de villa, te midden van de resten van een Mithraïsche tempel. Hoofdverdachte is de vader van de jongen, Giorgio Bramante, een charismatische hoogleraar archeologie. En zes van zijn studenten hebben Alessio tijdens een drinkgelag betrokken bij een bizar ritueel ter ere van de god Mithras. Uiteindelijk pakt de politie Giorgio Bramante op voor de moord op zijn zoon.Veertien jaar later duikt in een relikwieënkastje in een klein museum langs de Tiber op onverklaarbare wijze een T-shirt op van Alessio waarop verse bloedvlekken verschijnen. Na een jarenlange gevangenisstraf is Bramante inmiddels vrijgekomen, en een voor een sterven alle betrokkenen bij de verdwijning van zijn zoon. Inspecteur Costa en zijn team raken verstrikt in het duistere web rondom de mysterieuze verdwijning van Alessio en de riten rond de zeven sacramenten van Mithras. De interactie tussen Hewsons drie rechercheurs en de karaktertekeningen van zijn personages tillen dit boek ver uit boven plot-driven boeken als De Da Vinci Code en diens navolgers. Een superieure mix van geschiedenis, spanning en menselijkheid. BooklistVernuftig.... Met een doordachte oplossing die maar weinigen zullen verwachten. Publishers Weekly David Hewson brak in Nederland door met De Vaticaanse moorden.
Boek bekijken

Keetje uit Nieuwveen

particulier

Logo Keetje

Kijk in uw SPAM folder EN in uw RECLAME folder als u geen antwoord ontvangt. Ik reageer ALTIJD binnen 1 dag!
=======================================
Welkom bij boekwinkeltje Keetje.
Ik ben een particuliere verkoper. U heeft geen recht van retour en geen recht op geld terug als het pakket zoekraakt tenzij u het aangetekend heeft laten versturen. Als u hier niet mee akkoord kunt gaan, plaats dan uw bestelling niet.
U ontvangt een e-mail met betaal informatie na uw bestelling. U krijgt altijd antwoord van mij. Kijk in uw spambox en in uw reclamebox als u geen bericht ontvangt. Boeken worden na ontvangst van betaling verstuurd.
Alle boeken worden bewaard verpakt in transparante beschermende folie. De boeken op de foto's zijn de echte exemplaren. U krijgt wat u ziet.
De verzendkosten staan bij elk boek apart vermeld.
PostNL brievenbuspost € 3,95
Pakketpost: DHL (afhalen bij DHL shop) tot 10 kg € 4,75
DPD thuisbezorgd tot 20 kg € 7,50
PostNL tot 10 kilo: € 7,75
Verzekerd verzenden € 12,50
Tarieven België: DPD tot 3 kg € 8,90
U kiest zelf uw verzendwijze.
Verzendkosten voor rekening van koper. Verzekerd verzenden mogelijk. Verzending voor risico van de ontvanger. Wilt u geen risico lopen, vraag dan om verzekerde verzending. Afhalen in Nieuwveen mogelijk. Mail me gerust als u meer informatie wilt hebben.
Bij pakketpost ontvangt u gratis verrassingsboeken.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.