Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Kruvee.


 

Koning, H.M. - Een andere aanpak van chronische lage rugklachten

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Koning, H.M. - Een andere aanpak van chronische lage rugklachten
Schrijver: Koning, H.M.
Titel: Een andere aanpak van chronische lage rugklachten
ISBN:
Uitgever: H.M. Koning
Bijzonderheid: 2004, 146 pagina's, hardcover, zeer goede staat
Prijs: € 8,00
Meer info De anesthesioloog H.M. Koning gaf in eigen beheer een boek uit, geschreven vanuit zijn perspectief als behandelaar binnen de pijnpoli in Groningen. Hij stelt dat het biopsychosociale concept voor lage-rugklachten nuttig is, maar dat multidisciplinaire therapie en een gedragsmatige aanpak onvoldoende effectief zijn en het medische model verbetering behoeft. Patiƫnten met lage-rug-klachten willen een goede medische verklaring voor hun rugklachten, verwachten een uitspraak over de prognose en verlangen een adequaat therapeutisch beleid.
Boek bekijken

Kruvee uit Amersfoort

particulier

Logo Kruvee

Check na een bestelling altijd uw spambox. Helaas komt het regelmatig voor dat mijn reactie daarin terecht komt. Ik reageer ALTIJD EN ZONDER UITZONDERING binnen 24 uur!
Boeken zijn zonder verzendkosten op te halen in Amersfoort. Zodra uw bestelling bij ons binnen is, stuur ik u een mail waarin de totale kosten, inclusief de verzendkosten, staan vermeld. Brievenbuspost wordt verzonden met PostNL (4,00 tot 2kg binnen NL), pakketpost binnen Nederland met DHL (6,00 naar servicepunt of 6,50 naar thuisadres). Verzendkosten naar Belgiƫ 7,80 (klein pakket). Er worden naast de verzendkosten geen extra kosten gerekend. Ook naar andere landen is verzending goed mogelijk.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.