Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel La girafe qui lit.


 

Robbert van Duin - Erik ven der Hoeven - Iek de Pagter - Energie

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Robbert van Duin - Erik ven der Hoeven - Iek de Pagter - Energie
Schrijver: Robbert van Duin - Erik ven der Hoeven - Iek de Pagter
Titel: Energie
ISBN: 9789027477200
Uitgever: Uitgeverij Het Spectrum
Bijzonderheid: 1982, 160 pag. paperback
Prijs: € 5,00
Meer info Nederland vol met windmolens wil niemand en Nederland vol met kerncentrales willen we al helemaal niet. Tóch hebben we energie nodig, alleen wel minder dan we een jaar of wat geleden dachten.
Er zijn mogelijkheden genoeg om energie op te wekken, er zijn bovendien zoveel soorten energie dat we kunnen kiezen. Bij onze keuze voor bepaalde vormen van energie en de mate waarin we er gebruik van gaan maken, worden we in belangrijke mate beïnvloed door een aantal factoren.
Geld, macht en angst, om maar eens wat te noemen. Helaas slechte raadgevers als het gaat om de belangen van de hele mensheid. We verkeren in de gelukkige omstandigheid dat we kunnen kiezen. Dit boek is daarbij een handleiding. Ons gebruik wordt als uitgangspunt genomen, de verschillende energievormen en de gevolgen van het gebruik worden daarna behandeld. Het boek wordt besloten met het keuzeproces en de machtsverhoudingen die daarbij een rol spelen. Maar de keuze laten de auteurs aan u over.
Boek bekijken

La girafe qui lit

particulier

La girafe qui lit uit Spijkenisse

Logo La girafe qui lit

Op uw bestelling of vraag reageer ik binnen 3 werkdagen. U ontvangt een email met als afzender lagirafequilit@gmail.com.
Bestellingen worden, wanneer het volume dat toelaat, als brievenbuspakje verstuurd in een luchtkussenenvelop.
- Pakketten worden verstuurd met postnl of wanneer u dat wenst met DHL, Mondial Relay of Vinted Go. Bij de laatste drie is de prijs lager dan bij postnl; het pakket wordt dan bij een servicepunt bij u in de buurt bezorgd. Bij verzending naar België en Duitsland zijn de kosten bij postnl aanzienlijk hoger dan bij de pakketdiensten.
U kunt bij uw bestelling aangeven welke verzendwijze uw voorkeur heeft. U krijgt dan een prijsopgave en indien van toepassing het adres van het dichtstbijzijnde servicepunt.
- LET OP: Verzending vindt plaats op eigen risico. Wanneer u van mij een verzendbewijs heeft ontvangen (track & trace code/verzendlabel) geldt dat als de overdracht naar de pakketdienst. Helaas kan ik u bij onregelmatigheden in het transport niet van dienst zijn.
- Een boek kan OPENGEKLAPT worden verstuurd om verzenkosten te besparen: bij een pakket bedragen de verzendkosten met PostNL € 7.70, bij een brievenbuspakje is dat € 3.95. In een enkel geval kan dit schade aan de rug van uw boek opleveren. Hierover kan niet gereclameerd worden. In de bevestiging van uw bestelling wordt deze optie aangeboden en krijgt u twee betaalverzoeken met de van toepassing zijnde verzendkosten.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.