Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Leesluis.


 

Gordon, Ethel - Het huis op de rotsen

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Gordon, Ethel - Het huis op de rotsen
Schrijver: Gordon, Ethel
Titel: Het huis op de rotsen
ISBN:
Uitgever: Uitgeverij Amsterdam Boek B.V. - Amsterdam, 1975
Bijzonderheid: Gebonden met stofomslag, 224 bladzijden. Voorin is uit het schutblad (waarschijnlijk) een naam gescheurd. Papieromslag licht beschadigd.
Prijs: € 3,00
Meer info Oorspronkelijke titel: Freer's Cove. Vertaling: René van de Weijer.

Wat Daisy Holland aanvankelijk zag als de ideale oplossing om te ontkomen aan de trieste boedel van haar op de klippen gelopen, kortstondige huwelijk, blijkt al heel gauw een afschuwelijke vergissing te zijn geweest.
Op het bureau van een adoptiecentrum heeft zij bij toeval kennis gemaakt met Amos Freer, een wat stijf maar elegant geklede heer, die op zoek is naar een gezelschapsdame voor zijn zwangere vrouw Joan en die Daisy een voorstel doet dat heer met één klap uit haar moeilijkheden zal kunnen verlossen.
Lang hoeft ze niet over het aanbod na te denken en nog diezelfde dag vertrekt zij met Amos naar het landgoed van zijn familie, Freers Cove, dat hoog op de rotsen aan de kust van Maine is gelegen.
Het oude, verwaarloosde huis, te midden van de bossen en een goed deel van het jaar omringd door dichte, sombere nevelsluiers, is niet alleen kil en ongeriefelijk, het herbergt ook vele duistere geheimen, die een rechtstreekse bedreiging vormen voor de levens van allen die er wonen.
Kan het zijn, vraagt Daisy zich af, dat er een vloek rust op de familie Freer? Want hoe is anders de raadselachtige dood te verklaren van Ronnie en Jeff, twee van Frances' jonge kinderen? Welk verband kan er bestaan tussen hun overlijden en de wilsbeschikking van de zonderlinge oude heer Freer, wiens tirannieke gedrag verantwoordelijk is voor de gespannen sfeer in het gezin? En wat voor een man is Ernest Freer, de altijd stuurse, in zichzelf gekeerde figuur, die door zijn broers en zuster algemeen wordt gezien als de moordenaar van de beide kinderen?
Ma ar voordat Daisy antwoord op deze en andere vragen krijgt, dreigt zijzelf het slachtoffer te worden van een moordaanslag, zij én haar pas geboren kind. . .
Boek bekijken

Leesluis uit Nuis

zakelijk

Logo Leesluis

Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.
Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.
We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.
De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.
Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.