Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Leesluis.


 

Crewe, Quentin - Quentin Crewe’s Internationaal menu- en gerechtenwoordenboek

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Crewe, Quentin - Quentin Crewe’s Internationaal menu- en gerechtenwoordenboek
Schrijver: Crewe, Quentin
Titel: Quentin Crewe’s Internationaal menu- en gerechtenwoordenboek
ISBN: 9789024646401
Uitgever: Bosch & Keuning, Baarn, 1988
Bijzonderheid: Gebonden met stofomslag, 229 bladzijden
Prijs: € 3,50
Meer info Culinaire woordenboeken zijn boeiend - alleen al omdat ze in hun selectie de voorliefde van de auteur weerspiegelen. Crewe ordent zijn informatie per land; dat is overzichtelijk. Dat geen woorden en/of gerechten uit Nederland, Belgie en Luxemburg zijn opgenomen, geeft te denken. Volgens de verantwoording heeft de auteur met de ambassade van België in Engeland tenminste nog wel contact gehad; Nederland en Luxemburg schitteren geheel door afwezigheid. Een rode asterix betekent: 1. "interessant of typerend gerecht dat de avontuurlijke restaurantbezoeker niet mag missen", of 2. "gerecht dat de persoonlijke voorkeur geniet van de auteur!" Welk van die twee de asterix in voorkomende gevallen betekent, kunnen we slechts raden. In veel gevallen lijkt het erop dat we met culinaire dagboeknotities van doen hebben. Ook die maken van deze kleine gids een persoonlijk boekje. De inleiding op ieder opgenomen land geeft algemene informatie over eethuizen, keuken en keukengeschiedenis. Een aardig, praktisch boekje in zakformaat.
Boek bekijken

Leesluis uit Nuis

zakelijk

Logo Leesluis

Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.
Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.
We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.
De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.
Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.