Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Leesluis.


 

Manen Pieters, Jos van - Rosemarie trilogie (Rosemarie / Dat lieve, gevaarlijke leven / Tot overmaat van geluk)

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Manen Pieters, Jos van - Rosemarie trilogie (Rosemarie / Dat lieve, gevaarlijke leven / Tot overmaat van geluk)
Schrijver: Manen Pieters, Jos van
Titel: Rosemarie trilogie (Rosemarie / Dat lieve, gevaarlijke leven / Tot overmaat van geluk)
ISBN: 9789021000756
Uitgever: Zomer & Keuning, Ede, 20e druk, 1990
Bijzonderheid: Gebonden met stofomslag, 622 bladzijden
Prijs: € 2,50
Meer info In de Rosemarie-trilogie verhaalt Jos van Manen Pieters de belevenissen van een sympathieke familie in de branding van de moderne tijd.
Het boek begint met het ontroerende verhaal van Rosemaries jeugd, haar moeiten als gevolg van haar lichamelijke handicap en haar liefde voor Menno Colenbrander. Deze Menno, achter wiens schijnbare zorgeloosheid een grote innerlijke kracht schuilgaat, blijkt in staat dit wereldvreemde meisje door een van de ernstigste crises heen te helpen. Door hem leert Rosemarie hete geluk kennen, dat zij nooit meer zal verliezen. De sterkte van haar liefde komt vooral tot uiting als na enkele jaren huwelijk Menno in moeilijkheden geraakt en Rosemarie hulp en steun kan bieden. In deze periode speelt Menno's broer, de ruige Harm met zijn lang niet smetteloos verleden, een merkwaardige rol in het leven van Rosemarie, evenals Wilma, de jonge vrouw waarmee Harm ten slotte een nieuw begin durft te maken.
Door de jaren heen blijft er een hechte band bestaan tussen de vier jonge mensen. Dit blijkt opnieuw als Wilma's zusje op het toneel verschijnt: Hella van Hoogendorp, met haar dubieuze relaties onder een jeugd die wel 'het nieuwe onkruid' wordt genoemd. We zien vier paar handen zich beschermend uitstrekken naar dit meisje, dat jammerlijk ten onder dreigde te gaan.
Boek bekijken

Leesluis uit Nuis

zakelijk

Logo Leesluis

Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.
Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.
We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.
De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.
Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.