Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel lezen.muziek.


 

Beekhuizen e.a. - 10 jaar Anker & Anker aan de Ossekop 11

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Beekhuizen e.a. - 10 jaar Anker & Anker aan de Ossekop 11
Schrijver: Beekhuizen e.a.
Titel: 10 jaar Anker & Anker aan de Ossekop 11
ISBN:
Uitgever: Anker & Anker
Bijzonderheid: 2009, 47pp, softcover, in uitstekende staat.
Prijs: € 5,00
€ 4,50
Meer info Zusters terug bij open dag Anker & Anker.
Op zaterdag 26 september jl. openden alle medewerkers van Anker & Anker de deuren voor vrienden, bekenden en overige relaties. Dit naar aanleiding van het tienjarig bestaan van het kantoor aan de Ossekop nr. 11 in Leeuwarden.
’s Ochtends kreeg het kantoor bezoek van vroegere verpleegsters van het tot 1971 nabij gelegen Stadsziekenhuis. In het huidige pand van het advocatenkantoor was destijds het zusterhuis gevestigd. Enthousiast en vol verhalen konden de genodigde oud-zusters het pand bezichtigen. Ter gelegenheid van het lustrum is door het kantoor een boekje uitgegeven “10 jaar Anker & Anker aan de Ossekop 11”. Het boekje telt tal van verhalen en foto’s van de zusters in het zusterhuis. Daarnaast is in het boekje de geschiedenis van het pand, waar ooit Rembrandts vrouw Saskia van Uylenburgh werd geboren, beschreven. Het eerste exemplaar is uitgereikt aan een van de oud-zusters, mevrouw Hemrica.
’s Middags is in een achter het gebouw geplaatste tent geborreld. Er vond voorts een optreden plaats van het Friese smartlappenkoor ‘Tûzen triennen’.
Boek bekijken

lezen.muziek uit Mierlo

particulier

Logo lezen.muziek

Lezen&Muziek heeft uitsluitend boeken en tijdschriften uit privébezit. Geen handelsvoorraad. Bij meer boeken, minder verzendkosten. Verzendkosten gelden voor Nederland. Voor alle boeken en tijdschriften geldt dat er enige gebruikssporen zijn en meestal naam en aankoopdatum op p3. Snelle service en goede verpakking. Boeken ophalen in Mierlo is prima. Kijk ook in uw spambox.

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.