Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Liroboek.


 

Siebelink, Hanneke / Femke Coopmans / Ludovic Vanhee - Dementie / bekende Vlamingen over dementie in hun familie

De vraag gaat over de volgende titel:

Schrijver: Siebelink, Hanneke / Femke Coopmans / Ludovic Vanhee
Titel: Dementie / bekende Vlamingen over dementie in hun familie
ISBN: 9789089312136
Uitgever: Borgerhoff & Lamberigts - 1e druk, 2011.
Bijzonderheid: Paperback, paraaf op schutblad, 160pp. - als nieuw ! ( ONGELEZEN )
Prijs: € 9,00
€ 4,95
Meer info ( stickerrest op kaft achterzijde ! ) //

We leven gelukkig steeds langer, maar die evolutie heeft helaas ook een schaduwkant.
Door de veroudering wordt het probleem van dementie immers steeds erger. Nu al lijden bijna 200.000 Belgen aan dementie en dat aantal neemt steeds toe.
Professor Rik Vandenberghe, hoofd van de geheugenkliniek van het UZ Gasthuisberg in Leuven,belicht dementie vanuit zijn expertise: wat is dementie, kan je het voorkomen, kan je het proces vertragen, hoe ga je als familie om met dementerenden.
We laten in dit boek ook vijf bekende Vlamingen aan het woord met een vader of moeder die getroffen is door dementie: Andrea Croonenberghs, Warre Borgmans, Dimitri Leue, Sandrine André. Hun getuigenissen maken van dit boek een pakkend én informatief geheel voor al wie meer wil weten over deze vreselijke ziekte. Een informatief boek met praktisch advies
Taboedoorbrekend over dementie als toenemend probleem in Vlaanderen
Boek bekijken

Liroboek uit Echt

zakelijk
* * O P G E L E T - B E S P A A R - P O R T O * *
In Nederland en België bij totaal bestellingen vanaf € 30.00 GEEN portokosten!
SNELLE LEVERING: NA BETALING BINNEN 2-3 DAGEN IN HUIS
U ontvangt van ons een bevestigingsmail van uw bestelling. Let op, deze kan in uw spambox terechtkomen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.