Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel MERS Antique Books.


 

AERTS Remieg, DENECKERE Gita (red.) - Het (on)verenigd koninkrijk 1815-1830-2015 - Een politiek experiment in de Lage Landen

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: AERTS Remieg, DENECKERE Gita (red.) - Het (on)verenigd koninkrijk 1815-1830-2015 - Een politiek experiment in de Lage Landen
Schrijver: AERTS Remieg, DENECKERE Gita (red.)
Titel: Het (on)verenigd koninkrijk 1815-1830-2015 - Een politiek experiment in de Lage Landen
ISBN:
Uitgever: Ons Erfdeel
Bijzonderheid: 202502111209, Rekkem, Ons Erfdeel, 2015, Very good/Très bel état/Sehr gut/Zeer goed
Prijs: € 35,00
Meer info Gebrocheerd, kleine 4to, 238 pp., illustraties, bibliografische noten, bibliografie, index/register.
Weinigen beseffen het: België en Nederland zijn 9 jaar in oorlog geweest. Dat heb je met een onverteerde afscheiding en een koppige monarch.

Dit boek is een verzameling van bijdragen van verschillende auteurs die elk een aspect van deze periode belichten. De focus ligt op de politieke, culturele en sociale dynamieken van deze tijd. Het boek biedt een diepgaande analyse van dit politieke experiment en de impact ervan op de huidige Lage Landen. Het is een must voor historici die geïnteresseerd zijn in de geschiedenis van België en Nederland.
Boek bekijken

MERS Antique Books

zakelijk

MERS Antique Books uit Antwerpen, België

Logo MERS Antique Books

*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***
MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.

https://www.mers.be

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.