Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Nogmeerboeken.


 

Macintyre, Ben - Een spion onder vrienden

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Macintyre, Ben - Een spion onder vrienden
Schrijver: Macintyre, Ben
Titel: Een spion onder vrienden
ISBN: 9789035142442
Uitgever: Prometheus/Bert Bakker
Bijzonderheid: 2014, 384pp, paperback - Keurig exemplaar -
Prijs: € 27,50
Meer info Kim Philby, een van de grootste dubbelspionnen aller tijden: een briljante en charmante man, die tijdens de Koude Oorlog de Britse antispionage tegen de Sovjet-Unie leidde. Ondertussen werkte hij echter heimelijk voor de Russische geheime dienst.
Niemand vermoedde Philby's dubbelrol, zelfs zijn beste vriend en medeofficier Nicholas Elliott niet. De onopzettelijke onthullingen van Elliott, en ook die van het hoofd van de cia, hielpen Philby twee decennia lang bij het doen mislukken van vrijwel alle Anglo-Amerikaanse spionageacties. Zijn spy fever ontstond in Nederland, tijdens de Tweede Wereldoorlog, waar een geniale spionagestreek de directe aanleiding werd voor Hitler om Nederland binnen te vallen.
Een spion onder vrienden is Macintyres beste boek tot nu toe: buitengewoon spannend en gebaseerd op nooit eerder openbaar gemaakte documenten van de Britse inlichtingendienst. Een mijlpaal in de geschiedschrijving van de Koude Oorlog, onmisbaar voor liefhebbers van geschiedenis en spionageromans.
Ben Macintyre is een Brits historicus, auteur en journalist. Hij publiceert onder meer in The Times en hij maakte documentaires over oorlogsspionage voor de BBC.
Boek bekijken

Nogmeerboeken uit Zutphen

particulier

Logo Nogmeerboeken

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.