Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekenloket.


 

E. Waegemans (Auteur) - De tsaar van Groot Rusland in de Republiek — De tweede reis van Peter de Grote naar Nederland (1716-1717) — Reeks: Baltic studies, 13.

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: E. Waegemans (Auteur) - De tsaar van Groot Rusland in de Republiek — De tweede reis van Peter de Grote naar Nederland (1716-1717) — Reeks: Baltic studies, 13.
Schrijver: E. Waegemans (Auteur)
Titel: De tsaar van Groot Rusland in de Republiek — De tweede reis van Peter de Grote naar Nederland (1716-1717) — Reeks: Baltic studies, 13.
ISBN:
Uitgever: Instituut voor Noord- en Oost-Europese Studies ; Benerus, Groningen, Antwerpen, 2013
Bijzonderheid: Geigneerd met opdracht - hele mooie staat - gebonden - zeer uitgebreid - rijk geïllustreerd - 319 pag.
Prijs: € 24,50
Meer info De tweede reis van tsaar Peter naar Nederland (1716-1717) is een verwaarloosde episode uit onze vaderlandse geschiedenis. Tijdens zijn eerste reis het Grote Gezantschap van 1697-1698 was Peter de ongelikte Moskovische beer, maar in 1717 was hij de machtige heerser die Karel XII van Zweden verslagen had. De westerse machten moesten nu wel rekening met hem houden. Dit boek beschrijft in geuren en kleuren het verblijf van Peter in de Republiek en brengt veel pittige en soms pikante berichten van ooggetuigen en maakt uitvoerig gebruik van materiaal uit Nederlandse, Franse, Engelse, Belgische en Russische archieven. Het beschrijft de netwerken waarop Peter kon terugvallen en die hem voorzagen van de nodige informatie op politiek en diplomatiek vlak, zijn Russische en Nederlandse lobbyisten, zijn agenten die wapens en kunstwerken voor hem kochten, vaklui ronselden voor de Russische dienst en die hem introduceerden bij grote kunstenaars en geleerden van die tijd. Het boek is verlucht met talrijke illustraties van begin 18e eeuw uit archieven en zeldzame boeken.
Boek bekijken

Boekenloket uit Vriescheloo

zakelijk

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.