Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Oudefotoboeken.


 

Charles Sanders - Ooggetuigen van de Tweede Wereldoorlog

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Charles Sanders - Ooggetuigen van de Tweede Wereldoorlog
Schrijver: Charles Sanders
Titel: Ooggetuigen van de Tweede Wereldoorlog
ISBN: 9789085105336
Uitgever: House of Knowledge
Bijzonderheid: Staat: Goed / Bladzijden: 2349( CD bij dit boek niet aanwezig!!) / Druk: Eerste druk / Art.nr. : Div 4020 / Vindplaats: Div 4020
Prijs: € 5,00
€ 4,85
Meer info

Ooggetuigen van de Tweede Wereldoorlog


Ooggetuigen van de Tweede Wereldoorlog. Bijzondere ooggetuigenissen van Nederlanders die de oorlog hebben meegemaakt. De Tweede Wereldoorlog heeft bij Nederlanders die de bezetting moesten ondergaan een onuitwisbare indruk gemaakt. In dit boek worden de ervaringen van 'mensen die erbij waren' beschreven. Rode draad in hun herinneringen: de hongertochten naar het platteland en het gedreun, elke nacht weer, van geallieerde bommenwerpers die hun missies naar het Derde Rijk vlogen. Ooggetuigen vertellen over hun angst voor razzia's, voor neerstortende Duitse V1 en V2 raketten en voor verkeerd uitgevoerde Britse en Amerikaanse bombardementen. Het verdriet, als na de oorlog blijkt dat familieleden en geliefden niet terugkeren uit de kampen of de beruchte 'Arbeitseinsatz' in Hitler's oorlogsindustrie, was en is groot. Ruimte voor vrolijkheid en een knipoog naar Duitse soldaten, die immers niet állemaal slecht waren, is er ook. De oorlog, 63 jaar na de bevrijding: voor de ooggetuigen van toen nog steeds springlevend. CD bij dit boek niet aanwezig!!

Boek bekijken

Oudefotoboeken uit Rhenen

zakelijk

Logo Oudefotoboeken

Geachte klant,
Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50
Met vriendelijke groet,
Team Oudefotoboeken.nl

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.