Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Oudefotoboeken.


 

Emmy A. van Dantzig - Ik Wil Schrijver Worden

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Emmy A. van Dantzig - Ik Wil Schrijver Worden
Schrijver: Emmy A. van Dantzig
Titel: Ik Wil Schrijver Worden
ISBN: 9789054292067
Uitgever: Conserve, Uitgeverij
Bijzonderheid: Staat: Als nieuw / Bladzijden: 119 / Druk: 1 / Art.nr. : ed1bab32-a5e3-4d4c-a0ce-a9953e199d39 / Vindplaats: opslag
Prijs: € 9,99
€ 4,85
Meer info Uitgeverij Conserve, genoemd naar het debuut van W.F. Hermans, heeft bijzondere aandacht voor debuten. Naast een reeks heruitgaven van Nederlandse debuten is er nu dit aardige boekje. Van Dantzig schrijft erin over dertien schrijvers en hun debuut. Zij brengt uitspraken samen in thematische hoofdstukjes uit de interviews die zij over hun eersteling afnam aan de schrijvers Kees van Beinum, Hafid Bouazza, Adriaan van Dis, Renate Dorrestein, A.F.Th. van der Heiden, Mensje van Keulen, Marcel Moring, Nelleke Noordervliet, Connie Palmen, Rascha Peper, Arie Storm, P.F. Thomese en Joost Zwagerman. Zo komen de plaats van de fantasie in het debuut, de bron die eraan ten grondslag ligt, de stadia in het schrijfproces, het onontkoombare moment dat het 'writers block' toeslaat en hun reactie op de ontvangst van hun debuut ter sprake. Het boekje besluit met een korte biografie van de opgenomen auteurs. Het is een prettig leesbaar, met veel citaten gelardeerd en informatief boekje geworden over zaken waar alle schrijvers bij hun debuut mee blijken te worstelen.
Boek bekijken

Oudefotoboeken uit Rhenen

zakelijk

Logo Oudefotoboeken

Geachte klant,
Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50
Met vriendelijke groet,
Team Oudefotoboeken.nl

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.