Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Parnassos.

KUYPER Hz, G - Asteroïs of Messene's ondergang. Oorspronkelijk treurspel in vijf bedrijven

Afbeelding: KUYPER Hz, G - Asteroïs of Messene's ondergang. Oorspronkelijk treurspel in vijf bedrijven
Schrijver: KUYPER Hz, G
Titel: Asteroïs of Messene's ondergang. Oorspronkelijk treurspel in vijf bedrijven
ISBN:
Uitgever: C.F. Stemler
Bijzonderheid: 1839, Gebruikssporen
Prijs: € 20,00
Meer info 93 pp. De pagina's zijn wisselend roestvlekkig. Opnieuw ingebonden . De oorspronkelijk voorkant van het kaft is op de voorkant van de band geplakt. Enkele bibliotheekstempels, deze raken niet aan de tekst.
Boek bekijken

Parnassos uit Wassenaar

zakelijk

Logo Parnassos

Betaling met PayPal is mogelijk.