Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Parnassos.
KUYPER Hz, G - Asteroïs of Messene's ondergang. Oorspronkelijk treurspel in vijf bedrijven
Schrijver: | KUYPER Hz, G |
Titel: | Asteroïs of Messene's ondergang. Oorspronkelijk treurspel in vijf bedrijven |
Uitgever: | C.F. Stemler |
Bijzonderheid: | 1839, Gebruikssporen |
Prijs: | € 20,00 |
Meer info | 93 pp. De pagina's zijn wisselend roestvlekkig. Opnieuw ingebonden . De oorspronkelijk voorkant van het kaft is op de voorkant van de band geplakt. Enkele bibliotheekstempels, deze raken niet aan de tekst. |
Betaling met PayPal is mogelijk.