Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Ponsava Books.


 

Verburg, dr mr Marcel E. - Geschiedenis van het Ministerie van Justitie - Deel 1 - 1798-1898 - Na de Bataafse Revolutie werd in 1798 voor het eerst een nationaal departement van Justitie opgericht. Het was de voorloper van het in 1815 opgerichte ministerie van Justitie. In dit

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Verburg, dr mr Marcel E. - Geschiedenis van het Ministerie van Justitie - Deel 1 - 1798-1898 - Na de Bataafse Revolutie werd in 1798 voor het eerst een nationaal departement van Justitie opgericht. Het was de voorloper van het in 1815 opgerichte ministerie van Justitie. In dit
Schrijver: Verburg, dr mr Marcel E.
Titel: Geschiedenis van het Ministerie van Justitie - Deel 1 - 1798-1898 - Na de Bataafse Revolutie werd in 1798 voor het eerst een nationaal departement van Justitie opgericht. Het was de voorloper van het in 1815 opgerichte ministerie van Justitie. In dit
ISBN: 9799012081312
Uitgever: 's-Gravenhage, SDU, 1994-2001. 24,5 x 17,5 x 3,5 cm. Netjes. 544 pag. Met afb. Reg. In blauw linnen gebonden met stofomslag. Inhoud: Zie scans.
Bijzonderheid: 1994, 1e druk
Prijs: € 10,00
Meer info Na de Bataafse Revolutie werd in 1798 voor het eerst een nationaal departement van Justitie opgericht. Het was de voorloper van het in 1815 opgerichte ministerie van Justitie. In dit eerste deel van een meerdelige publicatie over de geschiedenis van het ministerie van Justitie word de ontwikkeling tussen 1798 en 1898 beschreven.
In deze periode is er heel wat gebeurd bij het departement. Voor een deel komen we in de 19e eeuw dezelfde problemen tegen als nu: cellentekort, toenemende criminaliteit en onveiligheid op straat.Maar typischeethisch-juridische problemen zoals het vraagstuk van de euthanasie zouden in Nederland pas laat in de 20e eeuw opkomen. Kenmerkend voor Justitie in de 19e eeuw zijn verder de totstandkoming van de nationale wetboeken en de afschaffing van de lijfstraffen en de doodstraf. Stond het departement aanvankelijk onder leiding van een ambtelijk agent, later in de eeuw werd Justitie bestuurd door een minister met politieke verantwoordelijkheid.
Inhoud: Zie scans.
Boek bekijken

Ponsava Books uit Leidschendam

particulier

Logo Ponsava Books

Deelnemer als particulier sinds het begin van Boekwinkeltjes in 2002 - mr drs Hans P. van Weeren, Karekietlaan 6, 2261 CK Leidschendam. Bank NL34INGB0000150049. Verzendkosten: alleen de PostNL kosten (met track and trace) worden in rekening gebracht.(er wordt gebruik gemaakt van postzegels). Bij vragen het aparte vragenformulier gebruiken, niet het bestelformulier - die vragen worden vaak niet tijdig gelezen. Bij vragen op het bestelformulier geldt het als onherroepelijke bestelling. Toezending geschiedt zo mogelijk per ommegaande na ontvangst van de bestelling, U ontvangt gelijktijdig een e-mail die als rekening geldt. Op het vragenformulier kunt U ook vooraf vragen wat de verzendkosten zullen zijn of informeren of bijvoorbeeld open verzending van boeken mogelijk en goedkoper is. In vakantieperioden kan enige vertraging optreden. Bij niet-verzekerde verzending geschiedt de verzending voor rekening en risico van de koper. Paypal mogelijk (tegen een toeslag van 5%). Wereldwijde verzending. Afhalen en annuleren van een geplaatste bestelling is helaas niet mogelijk.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.