Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Ponsava Books.


 

Linden (1957), Rob van der - Het logboek van Brandaan - In zijn sterven overziet een man zeven heel verschillende eerdere levens die in het zijne tot voltooiing komen. Genomineerd voor de Librisprijs 2005

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Linden (1957), Rob van der - Het logboek van Brandaan - In zijn sterven overziet een man zeven heel verschillende eerdere levens die in het zijne tot voltooiing komen. Genomineerd voor de Librisprijs 2005
Schrijver: Linden (1957), Rob van der
Titel: Het logboek van Brandaan - In zijn sterven overziet een man zeven heel verschillende eerdere levens die in het zijne tot voltooiing komen. Genomineerd voor de Librisprijs 2005
ISBN: 9789029074131
Uitgever: Meulenhoff Editie 2057, pb 271 pp.
Bijzonderheid: 2004, 1e druk
Prijs: € 5,00
Meer info 'Het was verbijsterend om mijn naam te zien staan tussen die van mijn literaire helden: Leon de Winter, Willem Brakman, Hella Haasse etc.... .

'Als ik die prijs ook daadwerkelijk ga winnen, betekent dat voor mij vooral tijd. Die vijftigduizend euro prijzengeld gaat rechtstreeks naar mijn nieuwe boeken. Het tweede boek is al in productie en het derde staat in de grondverf..

'Mijn eerste boek, De hand, de kaars & de mot, heb ik geschreven in de gestolen uurtjes naast mijn werk als adviseur voor Gemeentewerken Rotterdam. Mensen vragen me vaak waar ik de tijd vandaan heb gehaald, maar ze beseffen niet hoeveel tijd er beschikbaar komt als je in de avonduren geen televisie kijkt of sport..

'Gelukkig heb ik een flexibele werkgever. Als ik 's avonds onder de douche ineens inspiratie krijg en tot vier uur in de nacht doorschrijf, kan ik 's morgens een paar uur vrij nemen. Het gevolg is wel geweest dat al mijn snipper- en vakantiedagen eraan zijn gegaan..

'Voor mijn tweede boek heb ik begin dit jaar een maand vrij genomen, en nu merk ik dat ik ook gedisciplineerd kan schrijven zonder dat dit ten koste gaat van de kwaliteit. Ik droom natuurlijk wel van die prijs en wat die voor mij zou kunnen betekenen. Die dromen zijn zeer kleurrijk en eindigen ook nog wel eens in een romantisch huisje in een mooi zuidelijk land. Maar in werkelijkheid zou ik een tijd verlof nemen om een reis te maken naar Iran en India, waar mijn derde boek zich afspeelt. Om dat boek te kunnen schrijven, moet ik de aarde door mijn vingers hebben laten glijden..

'Ik kan het me financieel niet permitteren om mijn baan in Rotterdam op te geven. Ik heb op de top van de markt een mooi huis gekocht in Haarlem en ben vader van vijf kinderen, waarvan de oudste nu studeert. We hebben een heerlijk leven, maar wel een leven dat verplichtingen met zich meebrengt. Ons gezinsinkomen bedraagt zo'n 3300 euro netto per maand. Daar kunnen we goed van rondkomen, maar het geld gaat allemaal op zonder dat we er exorbitante dingen mee doen..

'De verkoop van mijn boek levert nog amper iets op. Het zou leuk zijn als ik van het schrijven kon leven, maar ik ben bang voor het effect dat die druk op het plezier van het schrijven zou hebben..

'Met schrijven ben ik al begonnen toen ik na mijn studie geschiedenis een tijdje in Israƫl woonde. Destijds vond ik mijn werk nog niet goed genoeg. Na mijn terugkeer in Nederland heb ik me laten omscholen tot milieu-adviseur. Via een paar lucratieve omwegen ben ik in het communicatie-advies terechtgekomen. En daar heb ik leren timmeren met taal. Schrijven is een kunstje dat je kunt leren. Het talent dat je nodig hebt, is het vermogen dingen 'te zien' en het verhaal te bedenken..

'Bij mijn uitgever Meulenhoff kwam ik indertijd eigenlijk met niet meer dan een verhaal terecht. Ik kreeg een fantastische redacteur toegewezen waar ik een jaar lang over en weer mee heb geredigeerd. Uiteindelijk ligt de veertigste versie nu in de boekwinkel. Dat zegt niets over de kwaliteit van mijn werk, maar meer over de kwaliteit van de uitgever. Die zag gewoon wat in mijn verhaal.'
Boek bekijken

Ponsava Books uit Leidschendam

particulier

Logo Ponsava Books

Deelnemer sinds het begin van Boekwinkeltjes in 2002 - mr drs Hans P. van Weeren, Karekietlaan 6, 2261 CK Leidschendam. Bank NL34INGB0000150049. Verzendkosten: alleen de PostNL kosten worden in rekening gebracht. Bij vragen het aparte vragenformulier gebruiken, niet het bestelformulier - die vragen worden vaak niet gelezen. Bij vragen op het bestelformulier geldt het als bestelling. Toezending geschiedt zo mogelijk direct na ontvangst van de bestelling, U ontvangt gelijktijdig een e-mail die als rekening geldt. Op het vragenformulier kunt U ook vooraf vragen wat de verzendkosten zullen zijn of informeren of bijvoorbeeld open verzending mogelijk en goedkoper is. In vakantieperioden kan enige vertraging optreden. Bij niet-verzekerde verzending geschiedt de verzending voor risico van de koper. Paypal mogelijk (tegen een toeslag van 5%). Wereldwijde verzending. Afhalen en annuleren van een bestelling is niet mogelijk.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.