Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel PRIKKELDRAAD.


 

Verhagen, Hans - PEINTURES PASSIONNELLES

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Verhagen, Hans - PEINTURES PASSIONNELLES
Schrijver: Verhagen, Hans
Titel: PEINTURES PASSIONNELLES
ISBN: 9789090026619
Uitgever: Forum Galerie, 1988
Bijzonderheid: Map met 11 kaarten 20x22,5, waarvan 4 met afbeelding. Map wat verkleurd. Dit is 1 v.d. 400 ex. zonder originele zeefdruk.
Prijs: € 25,00
Meer info Ik ben niet een dichter, die ook schildert.
Ik kan niet nog eens in woorden zeggen wat ik daar heb geschilderd. Wat mij betreft is het verschil tussen die beide kunstvormen, ik ben niet gek ofzo, eigenlijk te verwaarlozen.

Kunst, en dat is maar erg weinig van wat daar voor doorgaat, is niet een kwestie van vorm, schilderen niet van ‘techniek’ en materiaal en de onvermijdelijke Kunstacademie (als ik ’m al had zou ik ’m niet noemen, zo’n certificaat van onwaarschijnlijkheid acht ik dat), net zomin als poëzie = ‘woordkunst’ en muziek = ‘kennis van akkoorden’.

Je kunt studeren en werken tot de mussen schier van het dak vallen, als het geheimzinnige moment in jou geen plek vindt, zal je Niets niet tot Iets worden. Ach, en hoeveel kunstenaars zouden zich geen raad weten met dit niets, naakt en onveilig als het is.

Eerst draaien ze de situatie om: ‘Ik verdenk je ervan dat je op goed geluk werkt,’ zei een schilder me, die overigens mijn werk bewondert. ‘En jij?’ vroeg ik. ‘Op de slechte afloop?’
Boek bekijken

PRIKKELDRAAD uit Amsterdam

particulier
Op verzoek worden foto's van niet-gefotografeerde boeken toegestuurd.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.