Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel regioboeken.


 

Mandemaker, Bep, Feenstra, Nynke - Betje. De zevende van de kruidenier

De vraag gaat over de volgende titel:

Schrijver: Mandemaker, Bep, Feenstra, Nynke
Titel: Betje. De zevende van de kruidenier
ISBN:
Uitgever: Mandemaker, Bep, Feenstra, Nynke
Bijzonderheid: 2014, gebonden, 151 blz. in nieuwstaat
Prijs: € 17,50
Meer info De ouders van Betje nemen in 1925 een kruidenierszaak over in Koudekerke. Betje beschrijft het dorpsleven door kinderogen. Ze is de zevende in een gereformeerd gezin met tien kinderen. Als de Duitsers Walcheren aanvallen en er vluchtelingen uit Vlissingen door de dorpsstraten trekken, komen de eerste barsten in Betjes onschuldige leventje. In 1944 volgt rampspoed op rampspoed. Betjes vader en broer worden door NSB'ers opgepakt. Kort daarna wordt Walcheren gebombardeerd en vanaf zee beschoten. Koudekerke komt midden in de vuurlinie te liggen. Zeewater stroomt de winkel in. Zullen ze het overleven? En waarom horen ze niks van Vader en Joost, die gevangen zitten in Kamp Amersfoort?
Betje, de zevende van de kruidenier is een toegankelijk boek voor iedereen die wil weten hoe het leven op Walcheren was voor en na de Tweede Wereldoorlog.
Boek bekijken

regioboeken uit Woudenberg

particulier

Logo regioboeken

Geen mail ontvangen na uw bestelling? Controleer de map met ongewenste mail (SPAM).
Na uw bestelling ontvangt u -normaal gesproken- binnen 2 dagen een bevestigingsmail van de ontvangst van uw bestelling met daarin de verzendkosten en een rekeningnummer. Zodra uw betaling/bijschrijving is ontvangen zal uw bestelling -zorgvuldig verpakt - worden verstuurd.
Hebt u een boek met spoed nodig dan kan dat geregeld worden !
Het boek wordt één week voor u gereserveerd. Als Regioboeken een week na de bestelling nog geen betaling heeft ontvangen, wordt de bestelling als afgezegd beschouwd.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.