Stel een vraag
Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Reis-boek.nl.
Volkers, Kees - Groeten uit Baflo - Niet al te verre reisverhalen -
De vraag gaat over de volgende titel:
| Afbeelding: |
|
|---|---|
| Schrijver: | Volkers, Kees |
| Titel: | Groeten uit Baflo - Niet al te verre reisverhalen - |
| ISBN: | 9789038928241 |
| Uitgever: | Elmar 2012 |
| Bijzonderheid: | paperback, 247 blz, in zeer goede staat |
| Prijs: |
€ 12,95
Gratis
|
| Meer info | ‘Slow travel’ noemt Kees Volkers zijn manier van rondkijken en observeren wat er om hem heen gebeurt. Daarbij verplaatst hij zich bij voorkeur te voet, per fiets of met de trein. Kenmerkend is de historische en geografische inslag van zijn verhalen met veel aandacht voor cultuurhistorie en bijzonder erfgoed. Met zijn originele kijk op de omgeving weet de auteur telkens weer te verrassen en de lezer met nieuwe inzichten te verblijden. ..." |
| Boek bekijken | |

Verzending binnen Nederland is nog steeds gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHL Servicepunt. Buitenland: vraag prijsopgave.
Na bestelling ontvangt u een betaalverzoek. We verpakken duurzaam en degelijk en hergebruiken schoon verpakkingsmateriaal.
met hartelijke groet, Anne Janmaat / veel méér reis- en kunstboeken (vanaf € 7,95 incl verzending) op www.Reis-boek.nl
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
