Stel een vraag
Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Reis-boek.nl.
H.O. Meissner - Australië … wonderland ! – Van strafkolonie tot land van belofte –
De vraag gaat over de volgende titel:
| Afbeelding: |
|
|---|---|
| Schrijver: | H.O. Meissner |
| Titel: | Australië … wonderland ! – Van strafkolonie tot land van belofte – |
| ISBN: | |
| Uitgever: | Stok / Forum Boekerij Uitgave (ca 1968) |
| Bijzonderheid: | hardcover, met stofomslag, 263 blz, in zeer goede staat |
| Prijs: |
€ 9,95
Gratis
|
| Meer info | Inhoud: Australië, nauwelijks bekend werelddeel In Perth en Adelaide De coiffeur van Melbourne Ongeloofwaardige dieren In Sydney leeft men sneller Kapitein Bligh van de Bounty De koala – een levende teddybeer Canberrra, een droom van een hoofdstad De bronnen van Alice De grootste steen op aarde De levende draad Zwervers tussen twee werelden Opkomst en ondergang van Albert Namatjira Blond haar en zwarte huid Negentig uur vertraging Nederlanders in Australië Het eiland van Doornroosje Zwarte bladzijden De tovenaar |
| Boek bekijken | |

Verzending binnen Nederland is nog steeds gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHL Servicepunt. Buitenland: vraag prijsopgave.
Na bestelling ontvangt u een betaalverzoek. We verpakken duurzaam en degelijk en hergebruiken schoon verpakkingsmateriaal.
met hartelijke groet, Anne Janmaat / veel méér reis- en kunstboeken (vanaf € 7,95 incl verzending) op www.Reis-boek.nl
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
