Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Reis-boek.nl.


 

Oven, Cootje van - Wat belangrijk is geweest

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Oven, Cootje van - Wat belangrijk is geweest
Schrijver: Oven, Cootje van
Titel: Wat belangrijk is geweest
ISBN: 9789090162621
Uitgever: Cootje van Oven 2005
Bijzonderheid: 29x21cm, paperback, 692 blz, in redelijke staat (het voorblad en de eerste ca 5 blz zijn beschadigd door vocht, in het voorblad zitten ook enkele scheurtjes, verder is het in goede staat)
Prijs: € 18,95
Gratis
Meer info “Cootje van Oven, in Nederland geboren in 1920, bracht 35 jaar van haar leven in het buitenland door. Het grootste deel van die tijd, twintig jaren, was zij in haar ’tweede tehuis’ Sierra Leone – waar zij zich bezighield met het geven van muziekles en het propageren van inheemse muziek; elf jaren in Engeland – eerst bij de Nederlandse ambassade, later bij het Trinity College of Music, Londen; drie jaren in Duitsland – in verschillende gevangenissen; en één jaar in Tanzania – bezig met het geven van muziekles en het voorbereiden van een leerboek. ..."
Boek bekijken

Reis-boek.nl uit Deventer

zakelijk

Logo Reis-boek.nl

GEEN REACTIE ONTVANGEN? CHECK AUB SPAMBOX.
Verzending binnen Nederland is nog steeds gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHL Servicepunt. Buitenland: vraag prijsopgave.
Na bestelling ontvangt u een betaalverzoek. We verpakken duurzaam en degelijk en hergebruiken schoon verpakkingsmateriaal.
met hartelijke groet, Anne Janmaat / veel méér reis- en kunstboeken (vanaf € 7,95 incl verzending) op www.Reis-boek.nl

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.