Stel een vraag
Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Reis-boek.nl.
Vloten, Francisca van - Tijdelijk thuisland - Belgische kunstenaars in Domburg 1914-1918 -
De vraag gaat over de volgende titel:
| Afbeelding: |
|
|---|---|
| Schrijver: | Vloten, Francisca van |
| Titel: | Tijdelijk thuisland - Belgische kunstenaars in Domburg 1914-1918 - |
| ISBN: | 9789081172776 |
| Uitgever: | De Factory 2014 |
| Bijzonderheid: | 26x21cm, paperback, 85 blz, in goede staat |
| Prijs: |
€ 18,95
Gratis
|
| Meer info | “… Aan hun werk en leven op Walcheren in de jaren 1914-1918 is de Zomertentoonstelling 2014 van het museum gewijd. Er zijn voorbeelden te zien van de vaak vredige, licht melancholieke werken van Posenaer, de dikwijls zonnige en harmonieuze landschapsschilderijen van Viérin, de verfijnde portretten en kleurrijke landschappen en marines van Gouweloos en de nu eens illustratief-rake, dan weer mimeringvolle aquarellen en pentekeningen van Willems. Ook is er aandacht voor hun gezinnen en voor de echtgenote van Frans Willems, de bekende Belgische schrijfster Marie Gevers (1883-1975)…” |
| Boek bekijken | |

Verzending binnen Nederland is nog steeds gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHL Servicepunt. Buitenland: vraag prijsopgave.
Na bestelling ontvangt u een betaalverzoek. We verpakken duurzaam en degelijk en hergebruiken schoon verpakkingsmateriaal.
met hartelijke groet, Anne Janmaat / veel méér reis- en kunstboeken (vanaf € 7,95 incl verzending) op www.Reis-boek.nl
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
