Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Rijnkade Boek.


 

Obama, Michelle - Mijn verhaal

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Obama, Michelle - Mijn verhaal
Schrijver: Obama, Michelle
Titel: Mijn verhaal
ISBN: 9789048840762
Uitgever: Hollands Diep
Bijzonderheid: 2018, 480pp, paperback
Prijs: € 5,00
Meer info Samenvatting

Intieme, indrukwekkende en inspirerende memoires van de voormalige first lady van de Verenigde Staten

Toen Michelle Robinson klein was, was haar wereld de South Side van Chicago, waar zij en haar broer Craig in het appartement van hun ouders op de eerste verdieping een slaapkamer deelden en waar ze in het park tikkertje speelden en waar haar ouders, Fraser en Marian Robinson, haar opvoedden tot een oprechte en zelfverzekerde jonge vrouw. Maar het leven bracht haar al gauw naar heel andere werelden, onder andere de collegezalen van Princeton, waar ze voor het eerst voelde wat het betekende om de enige zwarte vrouw in de zaal te zijn, tot de glazen kantoortoren waar ze als topbedrijfsjurist werkte - en waar op een zomermorgen een rechtenstudent genaamd Barack Obama voor haar bureau verscheen en haar zorgvuldig geplande leven in de war schopte.

In dit boek beschrijft Michelle Obama voor het eerst de beginjaren van haar huwelijk, waarin ze probeert een evenwicht te vinden tussen haar werk en gezin enerzijds, en de snel verlopende politieke carrière van haar man anderzijds. Ze maakt ons deelgenoot van hun gesprekken over of hij zich kandidaat moet stellen voor het presidentschap en als het zover is, over haar rol als populaire, maar vaak bekritiseerde persoon in zijn campagne. Ze vertelt alles met charme, humor en ongebruikelijke openhartigheid en geeft een levendig verslag van binnenuit over zowel de historische lancering van haar familie in de wereldwijde spotlights als hun leven in het Witte Huis in die acht gedenkwaardige jaren, waarin zij haar land leert kennen en het land haar.

Mijn verhaal voert ons door de bescheiden keukens in Iowa en de balzaal van Buckingham Palace, door momenten van verbijsterende droefenis en verbazingwekkende veerkracht. Het voert ons tot diep in de ziel van die unieke, baanbrekende persoonlijkheid die ernaar streeft oprecht te blijven en haar persoonlijke kracht en stem in dienst te stellen van hogere idealen. Door haar verhaal eerlijk en moedig te vertellen daagt ze ons allemaal uit: wie zijn wij en wat willen we worden?
Boek bekijken

Rijnkade Boek uit Arnhem

particulier
Ik ben een particuliere boekenverkoper. Onlangs hebben wij onze boekenkasten flink opgeruimd en de nu hier aangeboden boeken zijn nog te mooi om zomaar op straat te zetten. Alle aangeboden boeken zijn in perfecte staat. Sommigen zelfs nog nieuw. Om verzendkosten te besparen kan je ook altijd een boek aan de Rijnkade ophalen. Mail me gerust als je vragen hebt

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.