Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Scrinium.


 

- GRIEKENLAND WORDT ONTDEKT (150 - 1850). Tentoonstelling van boeken uit het bezit van Boekhandel en Antiquariaat J.L. Beijers / Utrecht bij gelegenheid van het honderdjarig bestaan der firma. 15 tot en met 25 maart 1965.

De vraag gaat over de volgende titel:

Schrijver:
Titel: GRIEKENLAND WORDT ONTDEKT (150 - 1850). Tentoonstelling van boeken uit het bezit van Boekhandel en Antiquariaat J.L. Beijers / Utrecht bij gelegenheid van het honderdjarig bestaan der firma. 15 tot en met 25 maart 1965.
ISBN:
Uitgever: Beijers, Utrecht, 1965. 44p. ills. Sewn. Last pages and back cover at upper edge slightly water stained and a bit bubbled.
Bijzonderheid:
Prijs: € 11,50
€ 4,50
Boek bekijken

Scrinium uit Aalten

zakelijk

Logo Scrinium

Wij beschrijven de staat van het boek. Wanneer er geen bijzonderheden vermeld worden mag u ervan uitgaan dat het boek zich in goede -tweedehands- staat bevindt.
Wij zijn gespecialiseerd in boeken met betrekking tot de klassieke oudheid: teksten, commentaren, vertalingen, boeken over (klassieke) (kunst)geschiedenis en archeologie, filosofie, mythologie en taalkunde, over het vroege christendom en de receptie van de klassieken in Middeleeuwen en Renaissance.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.