Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Scriptum Art Books.


 

Stoter, Marlies: - De Zilveren Eeuw. Fries pronkzilver in de zeventiende eeuw.

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Stoter, Marlies: - De Zilveren Eeuw. Fries pronkzilver in de zeventiende eeuw.
Schrijver: Stoter, Marlies:
Titel: De Zilveren Eeuw. Fries pronkzilver in de zeventiende eeuw.
ISBN:
Uitgever: Uitgeverij Van WIjnen
Bijzonderheid: Leewarden/Franeker 2000, (27 x 23 cm), Oblong, 120 pp., numerous ills., (colour & b/w.), paperback.
Prijs: € 37,50
Meer info Deze catalogus geeft een representatief beeld van het bewaard gebeleven 17de eeuwse Friese zilver, de makers, de eigenaren en de lotgevallen. De belangrijke 17de eeuwse zilversmeden en hun voorwerpen worden besproken. Fraaie afbeedlingen, lijst van gehalte tekens.
Boek bekijken

Scriptum Art Books

zakelijk

Scriptum Art Books uit Den Haag

Logo Scriptum Art Books

Scriptum Art Books is een gespecialiseerde online kunstboekwinkel en uitgever. Scriptum Art Books is deelnemer aan een aantal kunstbeurzen zoals ondermeer TEFAF Maastricht, PAN Amsterdam, Art Breda, KunstRAI. Bezoeken is altijd mogelijk, maar graag op afspraak om teleurstelling of een dichte deur te voorkomen.
Verzendkosten die in rekening worden gebracht zijn de netto verzendkosten. Deze kunnen dus variƫren afhankelijk van het gewicht en dikte van het pakket.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.