Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Severein.


 

Toirkens, Jeroen / Brandt Corstius, Jelle - Nomad

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Toirkens, Jeroen / Brandt Corstius, Jelle - Nomad
Schrijver: Toirkens, Jeroen / Brandt Corstius, Jelle
Titel: Nomad
ISBN: 9789020995985
Uitgever: Lannoo
Bijzonderheid: 2011, 208pp, gebonden, nieuw in folie
Prijs: € 211,45
€ 7,15
Meer info Nomad is een indrukwekkend fotoboek dat het harde leven van nomaden in beeld brengt. Het boek gaat in op de essentie van het nomadenleven over de hele wereld. De foto’s van Jeroen Toikons, winnaar van de eerste prijs van de Zilveren Camera in 2009, zijn het resultaat van twaalf reizen die hij maakte naar de meest afgelegen plekken op aarde. Met zijn project NomadsLife probeert hij de traditionele levenswijze van nomaden in beeld vast te leggen – voor zover dat nog mogelijk is, want verstedelijking, globalisering en klimaatverandering brengen de levenswijze van deze mensen in gevaar. Locaties: Mongolië, Rusland, Turkije, Kirgizië, het Taiga-gebied, Finland, Alaska, Groenland.
Boek bekijken

Severein uit Heerjansdam

zakelijk

Ik: een boekenliefhebber met boeken voor andere boekenliefhebbers.
**********************************************************************************************************************
De boeken: De meeste van mijn boeken zijn tweedehands. Uiteraard zorg ik voor een zo goed mogelijke staat van het boek maar heel af en toe zijn er sporen, bijvoorbeeld namen, opdrachten, stickers of stempels. Deze worden niet altijd vermeld. Bij een boek in nieuwstaat vindt u dergelijke sporen vanzelfsprekend niet. Van veel boeken heb ik ook één of meerdere foto's van de binnenzijde opgenomen. Soms kunnen foto's ietwat van de werkelijkheid afwijken qua kleur, o.a. door omgevingsinvloeden.
**********************************************************************************************************************
Uw bestelling: Bestelt u in Nederland, dan kunt u direct betalen via iDeal. Heeft u liever geen internetbetaling? U ontvangt dan meestal dezelfde dag al een e-mail met de bevestiging en betaalgegevens. Het boek wordt één week voor u gereserveerd. Als ik een week na de bestelling geen betaling heb ontvangen, wordt de bestelling als geannuleerd beschouwd. Gaarne geen biedingen, genoemde bedragen zijn definitief.
**********************************************************************************************************************
Het verzenden: Alle boeken worden goed verpakt in een stevige verpakking, de aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland, voor het buitenland komen er kosten bij. Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd. Boeken worden nimmer opengevouwen verzonden. Voor fouten, verlies of beschadigingen die tijdens de bezorging worden gemaakt ben ik niet verantwoordelijk. Bij drukke perioden rondom bijvoorbeeld feestdagen, zijn er wat langere levertijden door drukte bij de vervoerder. Gaarne hiervoor uw begrip!
**********************************************************************************************************************Mijn e-mails: Let u bij het bestellen vooral op het juist invullen van uw e-mailadres! Mijn berichten en bevestigingen komen soms in de spambox terecht, dus ik vraag u vriendelijk om die ook te bekijken als u iets verwacht maar niet ontvangt. Mijn e-mails zijn altijd van severein.nl afkomstig. **********************************************************************************************************************
Uw privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door mij louter gebruikt als verzend- en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling, en niet gedeeld met derden. Op severein.nl vindt u overigens (naast mijn andere woord-gerelateerde diensten zoals tekstschrijven en vertalen) mijn overige bedrijfsgegevens en algemene voorwaarden.
**********************************************************************************************************************
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.