Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel SomeThingz Books etc.


 

N/A. - The Book of # BelgianRoads.

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: N/A. - The Book of # BelgianRoads.
Schrijver: N/A.
Titel: The Book of # BelgianRoads.
ISBN:
Uitgever: Mitsubishi, 2019
Bijzonderheid: Gebonden, hardcover, 117pp., 30.5x30.5cm., doorlopende fotogr. ills. in kleur en z/w., in zeer goede staat (band met lichte gebruikssporen).
Prijs: € 19,50
€ 5,99
Meer info Soms moet je de dingen anders bekijken om ze te weten waarderen. Zoals de onvolmaaktheid van onze Belgische wegen. Voor sommigen een dagelijkse bron van ergernis, voor anderen één van inspiratie en rauwe schoonheid. Het hangt ervan af vanuit welk perspectief je het bekijkt. Of met welke wagen je rijdt. In die putten en scheuren schuilt een schoonheid. Daarom wilde Mitsubishi Motors de Belgische wegen vastleggen op de gevoelige plaat. En wel door de lens van zij die elke dag de losliggende kasseien trotseren en gescheurde lanen overleven. In dit boek vindt u een selectie van 57 foto?s. 57 verschillende blikken op 57 verschillende straten, banen en lanen. Allemaal met eenzelfde doel: de Belgische wegen zo capteren, dat we ze eens te meer kunnen appreciëren. Want soms moet je de dingen anders bekijken om ze te weten waarderen. Het boek werd samengesteld voor juryvoorzitter Carl De Keyzer en curator Ingrid Deuss en bundelt 57 foto?s van bekende Belgische topfotografen zoals Bieke Depoorter (Magnum), Jef Boes, Noortje Palmers, Jimmy Kets en Matthieu Litt én minder bekende fotografen.
Boek bekijken

SomeThingz Books etc

zakelijk

SomeThingz Books etc uit Scherpenheuvel-Zichem, België

Logo SomeThingz Books etc

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.